Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit lehetne csinálni az...

Mit lehetne csinálni az ilyennel, elméletileg a barátja vagyok, de már szinte nekem fáj az önsajnálata?

Figyelt kérdés
Az egyik barátom - sajna az ország másik végén lakó, szal személyesen nem tudok vele beszélgetni - folyton szétoffolja a DeviantJornalját azzal, hogy neki milyen szar az élet, hogy semmi sem jön össze, meg általában, hogy ő a szenvedő alany. Nekem is szar, mégsem fárasztom vele az ismerőseimet és barátaimat, meg lehet, hogy nekik talán nem is kell tudni róla. Már kezd elegem lenni, hogy amikor élőben is találkozunk - kb. évente egyszer - akkor is löki, hogy neki milyen rossz. Amíg osztálytársak voltunk, akkor is ilyen volt már, de még nem élesedett ki ez teljesen.
2010. dec. 23. 08:40
 1/3 anonim ***** válasza:

nem vagyok szakértő,nem muszáj megfogadni a tanácsom,de szerintem próbáld meg óvatosan a tudtára adni,ha legközelebb elkezdi,hogy neked is vannak problémáid és nem nyaggatsz vele mindenkit(persze ha lehet ne így mond).

egyébként mit csináltok ha személyesen találkoztok?(ha szabad kérdeznem)mert ha mittudomén elmentek moziba vagy mittudomén akárhova ilyesmi helyre és a problémáival basztad az ciki!

2010. dec. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Japánnal kapcsolatos rendezvényeken szoktunk találkozni Pesten, ami mindkettőnknek ugyanolyan messze van.
2010. dec. 23. 10:01
 3/3 anonim ***** válasza:
ott mi szokott lenni?még ott is a gondjairól beszél?hát akkor azt tudom javasolni,amit előbb leírtam,próbáld megértetni vele,hogy neked is vannak gondjaid és te nem pszihiáter vagy(ne ilyen durván mondd,de ez a lényeg).
2010. dec. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!