Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mire fel kell fizetnie gyerekt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire fel kell fizetnie gyerektartást?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, szeptemberbe lesz majd a tárgyalás, és a bírónő azt mondta, nekem kell bizonyítanom, hogy szükségem van a gyerektartásra.


Most elkezdtem összeírni a gyerek költségeit, ilyenek vannak benne, hogy pelenka, bölcsőde, étkeztetés, úszás, a nagyobb lakás.


Milyen költségekre lehet még hivatkozni?


2013. júl. 4. 10:20
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Azért is húzódik az ügy, mert nem a százalékos alapú, hanem a fix összeghez ragaszkodom, mivel többnyire nincs bejelentett munkahelye, vagy külföldön dolgozik (tehát van neki pénze, csak nem hivatalos jövedelem), és nem akartam azt, h megítéljenek 8 ezer forintot, hogyha ő meg havi 2 ezer eurót kap kézhez.
2013. júl. 4. 11:05
 12/20 anonim ***** válasza:
52%
Hát érdekesek ezek a bírósági tárgyalások. Az én exemnek nem kellett megmagyaráznia, hogy miért kell neki 20e Ft a gyerekre, ami az akkori fizetésem 30%-át tette ki. Ne értsetek félre, nem sok a 20e Ft, de ha az ember épp munkanélküli vagy átmenetileg gáz állása van, akkor azért nagy teher. Nyilván ha több a fizetése, akkor a gyermekre is telik több. A Te helyzetedben ez nyilván más. Bocs az offért.
2013. júl. 4. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
67%
A másik félnek nem kell mellétenni ugyanannyit, mert a törvény szerint az anya természetben juttat. Azaz ő viszi orvoshoz, ő tanul vele, ő fürdeti.20 ezer forintot 5 perc alatt össze lehet írni.Én 60 ezret írtam, össze. És megkaptam.Igaz nagyon jól keresett az exem.
2013. júl. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, ha gondolod írj privátot!
2013. júl. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy, én nem akarom lehúzni, csak nem érzem korrektnek, hogy közösen vállaltuk a gyereket, és mégis egyedül viselem gondját, teljes mértékben, igenis adjon bele a közösbe!
2013. júl. 4. 11:35
 16/20 anonim ***** válasza:
3%
VÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ.Egy fillért nem fizetnék!!!!!!!!!!
2013. júl. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

16.

Miért is???

2013. júl. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
16.-os, szerinted 20 ezer forint sok egy gyerekre egy hónapban?
2013. júl. 4. 12:13
 19/20 anonim ***** válasza:
91%
Szinpatikus h nem akarod lehuzni :) illetve az otthoni teendoket nem "szamolod" fel.. Hisz minden Anyuka ezert akar Babazni ;) egy apuka nem ert hozza. Korrekt ez az osszeg, ez mellett meg vigan veget ezt azt a gyereknek. Mi a volt ferjemmel 10ezerben allapodtunk meg, de mellette vesz ruhakat es egy csomo mindent. Igy nincs ok a veszekedesre :) volt ami volt kozos a gyerek :) ( en is albiban lakom es ezzel sincs gond.. Remelem lassan megteremtem a sajat kis otthonunkat.. Ferjemebe erkolcsileg nem tudtam volna maradni, azert O dolgozott meg.
2013. júl. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nem olvastam vissza, lehet, hogy már írták: gyógyszerek, bérlet, elem, étel, vízszámla, fűtés, gáz, közös költség, ruhák, játékok, sport
2013. júl. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!