Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » El akarok válni, de a férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El akarok válni, de a férjem a gyerekkel próbál meg visszatartani. Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

19 éves korom óta vagyunk együtt, van egy közös gyerekünk, aki 4 éves. Az utóbbi időben nagyon elviselhetetlenné vált, nem szeretnék belemenni részletesen, de a lényeg, hogy mindig egy különc ember volt, ezt toleráltam is, de egyszerűen most már megfojt az életvitel, amit folytat, teljesen bekattant. Mindig megvédtem mindenki előtt, de most már én égek helyette, nagyon hülyén viselkedik és elegem van belőle, nem akarok már vele lenni.


Ezt nem tartja tiszteletben, zsarol a gyerekkel, reggeltől estig nyomatja a lelkifröccsöt, a lányunknak meg olyanokat mondogat, hogy anyu bántja aput és elkezd a gyerek előtt sírni, meg ilyenek. Még elég kicsi, de már felfogja és egyik este elkezdett dobálni, mikor a férjem megint belém kötött.. a gyerek dobált, ő meg olyanokat mondott, hogy el fogok égni a pokol tüzén, mert nem tartok ki mellette.. Tiszta hülyét csinál magából, ezzel akar megtartani, de inkább nevetséges, mint meggyőző. Ti mit tennétek a helyemben?

26/N


2013. jún. 24. 18:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés feltevése helyett csomagoltam volna...
2013. jún. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
a legundorítóbb dolognak tartom a gyerek belevonását és manipulását egy megromlott kapcsolatban. nem szokásom ezzel dobálózni, mint ahogy ez itt gyk-n olyan megszokott, de én is válnék.
2013. jún. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Minél hamarabb csomagolj a gyerekkel együtt, mielőtt a gyerek lelke jobban sérülne. Nálunk is ez volt, csak még rosszabb.
2013. jún. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Elcsomagolnék, mert van egy lakásom, ami ki van adva, de még tart a bérlők szerződése és addig nem rakhatom ki őket, kénytelen vagyok itt lakni, az anyukám meg vidéken lakik. Igazából még friss a dolog, kb 2-3 hete mondtam meg neki, hogy befejeztem, de nem fogja fel, éjszaka is mindig rámmmászik.
2013. jún. 24. 18:31
 5/13 anonim ***** válasza:
76%
Csomagolnék.Nem vesz komolyan,miért is venne?Három hete mondtad neki,mit változtattál azóta?Semmit.Ott vagy,teszed a dolgod mint eddig...Az albérlők csak kifogás,menj addig anyádhoz.Feltéve hogy komolyan gondoltad persze...
2013. jún. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem kifogás, vannak szerződési szabályok. Keresek albérletet, jó lenne már hétvégén költözni.
2013. jún. 24. 18:56
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

"éjszaka is mindig rámmmászik."


Lerúgnám úgy, hogy csak na. Tényleg egy kattant pali lehet. Albérletbe mihamarabb!

2013. jún. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

én is eljönnék, amint lehet.

a gyereket nem szabad ilyenekbe belevonni, befolyásolja a gyerekkorát is, a viselkedését is, lásd dobálózik.

ne hagyd, hogy zsaroljon a gyerekkel!!

Itt most azt kell eldöntened, hogy biztosan végleg eleged van - e az apából, vagy csak átmeneti hullámzás?!

Mert ha elmész onnan, és két hónap múlva újra összeköltöztök, az ugyanúgy összezavarhatja a gyereket.

2013. jún. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
17%

Hat mar bocs, de szerintem pont te zsarolod a gyerekkel. Ja, hogy annyira megsem nem vagy "eszmenyi", hogy a gyereket otthagyd neki? Ez, mint lehetoseg fel sem merult benned, ugye?


Baromi jo a mai csaladjog. A pasi hazasodjon, fizessen, meg kussoljon, mert Anyuka "unalmasnak" erzi az eletet. Igenyei veletlenul se legyenek.


Meg veletlenul sem ismerkedtel meg senkivel. Ugye?

2013. jún. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Miért hagynám ott neki a gyerkőcöt? Be van kattanva, isten ments, már most is hülyeségekkel táplálja szegényt.

Szerintem te másik kérdéshez akartál írni, mert az én sztorimban nincs se gazdag férj, se papucs, se szerető. Állj fel, menj ki a valóságba és meglátod, hogy mennyire különböznek az emberek.

2013. jún. 25. 11:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!