Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válni szeretnék. Mit mondhatné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válni szeretnék. Mit mondhatnék még?

Figyelt kérdés
10 éve élünk együtt, 6 éve házasságban. Gyermekünk 3 éves. Férjem 20 évvel idősebb tőlem. Munkája miatt havi 2 napot van itthon. (Ez 2 éve tart.) Kezdetek óta sokat iszik, ez már régóta zavar. Indulatos, agresszív, gyerekért sincs odáig. Jól keres, sokat költ magára (többet, mint amit haza ad). Teljesen elhidegültem tőle, amikor haza jön, már nem tudok örülni, ideges vagyok, vitatkozunk, no szex, mert nincs kedvem. Elmondtam neki, hogy mit érzek (valami elmúlt, nem olyan már, mint régen). Azt is mondtam, hogy egyedül szeretnék lenni a gyerekkel. Erre azt reagálta, hogy ő csak akkor megy el, ha ő jónak látja. Viszont nekem ez már csak szenvedés. Mit mondhatnék még neki, hogy ne bántsam meg de menjen el?!

2013. jún. 6. 16:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Közös tulajdon a lakás/ház, amiben éltek?
2013. jún. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Peti, el akarok válni. Te költözöl, vagy en költözzek?
2013. jún. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%

"Erre azt reagálta, hogy ő csak akkor megy el, ha ő jónak látja."


Lehet ebben az esetben nem megbántani?... mert én kábé ezek után le se szarnám az érzéseit. Ez a kijelentés egyészen egyszerűen elfogadhatatlan egy felnőtt, felelős embertől.


Én a helyedben összepakolnék, és otthagynám az egészet. Ha tied a lakás, majd a válóperes bíró gondoskodik róla. Van egy gyereked, akinek a legtöbbet szeretnéd megadni, igaz?... Valószínűleg az ő apaképe sem csorba-mentes. Meg fogja érteni.

2013. jún. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Az anyagi javak közösek ? Mert akkor azért olyan egyszerű, hogy menjen el.
2013. jún. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát, nem kell sokat mondnai, beadod a válást, aztán kész.


Mondjuk ha havi 2 napot van otthon, ez kb. már olyan, mintha elváltatok volna...

2013. jún. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

A ház a szüleimé, semmi közös szerzeményünk nincs. Elméletben egyszerű az egész, pakoljon és menjen. Szerintem azért nem megy, mert nincs hová. De könyörgöm, miért nem tudja megoldani?!

Amúgy köszi a gyors válaszokat Mindenkinek!

2013. jún. 6. 16:57
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Arra a havi két napra nicns hova mennie? Ennyit egy szállodában i sle lehet húzni. Arról már nem is beszélve, hogy ahol a hónap többi 28-29 napján van, na oda mehet is vissza. Válást be kell adni, ha kimondták, és nincs tulajdona a lakásban, gondolom valahogy csak ki lehet jelenteni.
2013. jún. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
71%
Add be a válópert nyugodtam és ha nincs hová mennie a férjednek,majd lesz,ha kötelezi a bíróság!Mi az,hogy mikor ô jónak látja akkor megy el a te házadból?!!Amikor tudod,mikor megy haza ismét két napra...pakold ki a cuccait a ház elé....hátha észreveszi magát.
2013. jún. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
beadni a válókeresetet, cuccait kipakolni, zárcsere...ennyi. Én sem értem, ha havi 28 napot távol van, akkor mi az, hogy nincs hová mennie?
2013. jún. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
74%
ja és azt mondod, hogy jó keres... akkor albérlet. Nem az utcára rakod ki.
2013. jún. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!