Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mért nem tudok el válni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éjenek az álatok kérdése:

Mért nem tudok el válni a páromtól?

Figyelt kérdés
kilenc éve vagyok házas de már romlóba van a kapcsolatunk és nem birok el válni tőle. Mivel amikor rá nézek nem tudom el mondani neki hogy nem szeretnék vele leni. Kérlek titeket agyatok valami tippet hogy tudnék el válni tőle.

2013. máj. 2. 15:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Próbáltátok már helyrehozni? Először ezt kellene megkísérelni. Ha nem megy, talán könnyebben ki tudod mondani a végszót. Akkor valószínű ő is ráérez, hogy nincs tovább.
2013. máj. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amíg ezt nem bírod neki elmondani a szemébe,meg egyáltalán kimondani,addig még valahol mélyen szereted,és reménykedsz,hogy az egész helyrehozható.Szóval még egy utolsó,nagy nekifutást javasolnék,ne kapkodj el semmit.
2013. máj. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

#1-nek igaza van.

Romlóban van, de még nem romlott meg menthetetlenül. Most kellene helyrehozni. Ha meg nem megy, akkor könnyebb elválni.

Egyáltalán a férjed tudja, hogy nem vagy boldog?

2013. máj. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezek szerint nem romlott meg véglegesen. Helyrehozható. Te is hezitálsz. Akkor miért nem próbáljátok meg helyretenni?
2013. máj. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kérdező, mindenkit töröltetsz, aki kritizál téged? Amint látom, nem én voltam az egyetlen akit töröltettél:)

Agyatok neki agyat!:)))

2013. máj. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!