Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás tényfeltárással-tapaszta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás tényfeltárással-tapasztalatok. Kinek meddig tartott?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Légyszi osszátok meg velem meddig tartott. Tegnap egy ügyvéd nagyon elkeseritett,3évekkel jött. Ja és addig éljek apáca életet a lakásombol ki nem mozdulva nehogy én legyek a végén a hibàs és a gyerekelhelyezést ne kérhessem. Nagyon szeretnék már a szerelmemmel élni,igy is 1évet vàrtunk már. Tényleg a válás végéig -3év!!- nem költözhetünk össze mert én leszek az erkölcstelen felelőtlen anya??!!
2013. máj. 24. 06:55
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Hülye az ügyvéd, mert gyerekelhelyezésnél az új párkapcsolat nem számít, hacsak nem körözött bűnöző az új partner, aki veszélyezteti a gyerek fejlődését.
2013. máj. 24. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%

Belegondolva, ha ügyvéd lennék, én is elhúznám 3 évig, hogy minél tovább tejeljen az ügyfél...


Akkor leeht három év, ha állandóan fellebbez a másik fél. Alapesetben két tárgyalás után kiadják a bontó határozatot.

2013. máj. 24. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az ügyvéd nem mondott hülyeséget. A Bíróságok a következő tárgyalást fél év múlva tűzik ki.

Ha nincs közös ,megegyezés a gyermek elhelyezésben, a láthatásban, a tartásdíjban, a vagyon megosztásban, akkor akár 5-6 tárgyalás is lehet. Így kijöhet a 3 év.

De az nem számít hátránynak, ha az anyának szertői vannak, mert "joga" van a boldogsághoz. Ha viszont az apa tart szeretőt, akkor az hátrány, mert megcsalta a feleségét.

2013. máj. 24. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

1. A váláshoz nem kell sok idö, azt hamar kimondják, amennyiben megromlott a pár viszonya és nem akarnak együtt élni, vagy legalább is az egyik igy döntött.


2. A gyerekelhelyezésnél nincs semmi jelentösége, hogy bármelyik félnek is van-e új kapcsolata, még az sem negativ, ha a házasság alatt volt egy vagy több másik partnere. (Ha üzletszerüen váltogatta öket, az más kérdés). Ha összeköltözöl valakivel, attól nem leszel erkölcstelen anya, és emiatt semmi hátrányod sem lesz.


3. Ha meg tudtok egyezni elöre a gyerekelehelyezésben meg a vagyonmegosztásban is, akkor akár két tárgyalás alatt elválasztanak.


4. Ha a vagyonmegosztásban nem tudtok megegyezni, akkor elhúzodhat a dolog, de ha külön perbe kéritek, akkor a válást sokkal hamarébb kimondják. Ha egy perben akarjátok lerendezni, CSAK akkor lehet belöle évekig húzódó per.


5. A helyedben erösen meggondolnám, hogy ezt az ügyvédet akarom-e, mert eléggé pénzéhesnek tünik, és nem a te, hanem a saját érdekeit akarja képviselni.

2013. máj. 24. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a megnyugtato válaszokat a jozan eszem nekem is ezt mondta. Mondjuk ő pont forditva gondolta,h ferfinak nézik el jobban a megcsalást,mert hát ilyen világot élünk és inkább a nő feladata a házasságot egyben tartani. Sajna megegyezés nem lesz, vagyont illetően irreális összegekkel akar lehuzni de ettől mégjobban idegesit h a gyerekeket is akarja,bár tudom h nem igazán mert kényelmes ember és magát is alig tudja ellátni,talàn erre még menetközben rájön...
2013. máj. 24. 08:10
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Csak kérdés: Abba nem gondoltál bele, hogy a gyermeked hogy élheti át, hogy az anyja el sincs válva, de már uj apuka van képbe?
2013. máj. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De gondoltam rá ezért vártunk egy évet. Nem tudom mennyi az ideális, de innentől nekem már mindegynek tűnik hogy 2vagy3 év,attol szerintem nem könnyebb a gyereknek. És ha ugy làtnám nem birják természetesen átgondolnám..de egyenlőre nagyon szeretik és már már hiányolják.. nem hiszem hogy uj apuka lenne. A gyerek tudja ki az apja, ezt nem veheti el tőlük senki. Illetve azt nem értem hogy apukánál már a 3."uj anyukát" làtják az miért elfogadottabb? Mint nekem az egy állando?
2013. máj. 24. 08:57
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

7 Felelőtlen, szülőknek alkalmatlan emberek vagytok, akik úgy gyalogolnak át azon a kisemberen, mint ha egy rakás kődarab lenne a lelke.


Mindkettötőkről ez a véleményem.

2013. máj. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
És mitől lennék felelős szülő? Tényleg érdekel,rendben elfogadom ez felelőtlenség. Mi nem az? Adott egy rossz hazasság... innen hogyan tovább?
2013. máj. 24. 09:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!