Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tegyek a párommal? Mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a párommal? Mert lusta, semmit nem csinál, egész nap a számítógép előtt ül.

Figyelt kérdés
2009. okt. 3. 21:54
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
84%
Nagyon sok hülye válasz!!! Ülj az ölébe meztelenül!! Vicc, attól még, hogy megdugja a problémájuk nem fog megoldódni. Mert biztos addig felfüggesztené apuci a gépezést. Az én férjem is ott ül egész nap, illetve munka után, vagy a tv-t bámulja, én meg azt sem tudom merre fussak a melók közt. De az nem megoldás, hogy ne csináld meg! Akkor robbanjon fel a lakás a kupitól? És ha gyerek is van toljak ki azzal? Áh, nem tudom mi a megoldás.
2009. okt. 17. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Ultimátum: én, vagy a számítógép! Mi lehet olyan fontos, hogy el se mozdul a gép elől? Ez nem egy kapcsolat! Ha elküldöd, akkor talán rájön, hogy te is létezel,ha nem, akkor jobb, ha megszabadulsz tőle.
2009. okt. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
77%
Sajnos,tapasztalatból beszélek,semmit.A férjem, fiam szintén ilyen. Viszont azért, ha megkérem őket ,hogy "ha ráérnek, " csinálják meg ezt,vagy azt, azért megcsinálják.Maguktól viszont semmit...De nézzük a "jó" oldalát,amíg ott ül, legalább otthon van, szem előtt, nem kell filóznod, melyik kocsmában ül, esetleg, nővel, vagy haverokkal csavarog....:(( Én már ennek is örülök,mert majdnem elváltam tőle az italozás miatt,legalább leköti magát valamivel,inkább ezt csinálja, levezeti vele a gőzt. Sajnos, a férfiak sokszor nem tudják magukat elfoglalni otthon,és meg kell nekik mondani, mit kéne megcsinálni, utána játszhatnak( mint a gyerekek).
2009. okt. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
93%

Ezt úgy hívják, hogy játék szenvedély. Az a baj, hogy sokan normálisnak tekintik, hogy a férfiak egy része monitor fejűvé vált. Nekem ezzel a helyzettel nem csak az lenne a problémám, hogy lusta, hanem hogy szenvedély beteg. Nem csak a Te életed sivár így mellette, a sajátja is, csak nem hajlandó észrevenni.


Van egy ide illő vicc:


"Tegnap este a feleségemmel üldögéltünk a nappaliban. Azt mondtam neki:

- Nem akarok vegetatív állapotban élni, amikor valamilyen géptől meg palackból csordogáló folyadéktól függ az életem. Ha ilyenre kerül a sor, kérlek húzd ki a dugót.

Erre felállt, kihúzta a tévét, és kidobta a sörömet...."

2009. okt. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
91%
sajnos az ilyen típusú pasikat nem lehet megváltoztatni. Vagy elfogadod, és kicsit többször mozdultok ki otthonról, esetleg bevezetitek a gépmentes napokat (mondjuk minden második nap semmilyen gépet nem lehet bekapcsolni a lakásban. Én ezt csináltam amikor ilyen párom volt, de aztán inkább elváltam, mert hosszú távon az nem elviselhető, hogy én robotolok miközben ő szórakozik. Most olyannal élek akivel együtt gépezek és együtt csinálja velem a házimunkát kérés nélkül.
2009. okt. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Bocsi, hogy válasz nélkül belekérdezek.

De nekem hasonló a bajom. Párom facebook függő, ő azt nézi órákon át, miután hazajön a melóból.

AZa furcsa, hogyő viszont ugyanakkor hiperaktív. Sportol 6félét, jár pokerezni, úszni ezt meg azt. Van olyan hét, hogy minden estéje foglalt, plusz hétvége horgászparti a haverokkal. Ha mondom, hogy csináljunk vmi programot, csinálunk, de csomó olyan nem érdekli,ami engem igen. Szinte csak az én kedvemért jön el, ő mást csinálna. Házimunkát úgy osztottuk fel, hogy öé a konyha, de néha hetes koszos edények állnak a mosogatóban, és ha kérem és nyúzo mmegcsinálja, de magától ritkábban. Ez hosszú távo ncsa roszabb lesz ugye?

2009. okt. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom a megoldást, de leírom az én esetemet:

Én függő voltam, csak a monitor előtt ültem, odáig jutottunk, hogy a párom is a gép elé ült és úgy próbált velem beszélgetni MSN-en. Ez elgondolkoztatott, hogy a valós életem itt van és nem a virtuális világban.

Már nem ülök késő éjszakáig a gép előtt, ha itthon van akkor a gépet is kikapcsolom.

2009. okt. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

"Az én férjem is ott ül egész nap, illetve munka után, vagy a tv-t bámulja, én meg azt sem tudom merre fussak a melók közt. De az nem megoldás, hogy ne csináld meg! Akkor robbanjon fel a lakás a kupitól? És ha gyerek is van toljak ki azzal? Áh, nem tudom mi a megoldás."


Szerintem meg igenis megérné, hogy egy kis ideig felrobban a lakás a kupitól. A gyerek külön téma, nyilván őt el kell látni - de azt is közösen kéne, mint mindent. Ne hagyjátok, hogy a kérdésben leírt helyzet kialakuljon - ha már kialakult, valahogy a pasi észre kéne, hogy vegye magát... A NŐ SZABADIDEJE, PIHENÉSE, HOBBIJA UGYANOLYAN FONTOS, MINT A FÉRFIÉ.

2009. okt. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
49%

Irasd be fitness terembe es persze te is iratkozzal be! Tavaszra legyetek szepek es fittek, hidd el igy gepezni se fog majd mar olyan sokat.

Jarjatok el konyvtarba, es inkabb olvassatok! Te is, mert neked is ugyanugy jar minden szabadido mint a ferjednek.

Ha nem valtozik, hagyd ott es eljel, eljel, eljel! Hidd el ennyire leszel boldog nelkule is. De talan sokkal boldogabb leszel. Ha nincs gyereketek, mindenkepp hagyd ott. Ha van, es anyagilag fuggsz tole, irany a fitness terem, ott legalabb elfarad, es nem lesz kedve gepezni.

2009. okt. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!