Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ti hogyan próbálnátok tartani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan próbálnátok tartani a kapcsolatot a gyermeketekkel, ha az anyuka már kivitte az országból a gyermeket, milyen rendszerességgel keresnétek?

Figyelt kérdés
Ki mennyit mozog a gyermeke érdekében? És milyen lehetőségeket ragad meg hogy láthassa?

2013. ápr. 29. 13:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Mivel személyesen éreintett vagyok, ezért TUDOM hogy ilyen esetben nem.
2013. ápr. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

"fejemhez vágta hogy ő nem hajlandó gyermektartást se fizetni ha nem akar"


Hát ez azért nem így van, de szerintem ő is tudja - vagy tudni kellene neki.


Amúgy meg ha annyira odalenne a gyerekért, akkor tuti elintézné a skypeot.


Nálunk az a megállapodás, hogy mivel én vittem a gyerekeket ilyen messze, az utazás költsége elvileg engem terhelne, de nem kell utalnia nekem a gyerektartást.

2013. ápr. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Én is felvettettem neki az ötletet hogy ne nem kell még gyerektartást se fizetnie , de nem tudom 2 hetente vinni akkor se a gyermeket neki.

Ő úgy várja el hogy neki ne is kelljen fizetnie semmit, mert eleget adott a 3 év alatt nekünk, de én azért vigyem neki elég gyakran helybe, őt az nem érdekli hogy a gyerek mennyit nyűglődik az 1 teljes napos utazáson amikor reggeltől estig csak vonatozunk.

Na meg az első adandó alkalommal elvenné tőlem azért hogy ne nálam legyen, de nevelni nem ő nevelné hanem a mamája mert ő alkalmatlan lenne rá mivel mikor együtt éltünk akkor fél óra türelme nem volt hozzá.

Ő azért merné mert már elég nagy ahhoz hogy bedugja egy oviba és ne kelljen vele otthon lennie.

2013. ápr. 30. 09:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!