Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Van esély, hogy változni fog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély, hogy változni fog a férjem? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A férjemmel 4 és fél éve vagyunk együtt. Van egy 1 éves gyönyörű kisfiunk. A kapcsolatunk elején Ő az az igazi udvarló lovag típus volt, aki mindent megadott testileg-lelkileg és igazán szerelmes volt belém. Sex heti 2x. Aztán mikor összeköltöztünk jött a számítógépes játékozás, engem meg hanyagolt, sex 2 hetente. Terhes lettem, esküvő, majd elköltöztünk, maradt a számítógépezés. A háztartásban csak ritkán segít be. Sex havonta 1x. Régebben mindent meg tudtunk beszélni, most már sokszor beszélgetni se tudunk, vagy inkább csak vitázunk. A gyereket szinte egyedül nevelem, a másodállása miatt, segítségem nincs. Főzök, mosok, takarítok, vasalok, gyerekkel foglalkozom, én altatok, etetek stb., a férjem még jobban hanyagol, sex másfél havonta, pedig csak 5-6 kg plusz van rajta. Úgy tudom senkije sincs, viszont ha felhozom a témát, akkor vagy nincs válasz, vagy csak annyi, hogy "mostanában ezt hozta az élet". Tehát Ő alszik, dolgozik, játszik, meg néha a fiával van kb. 20 percet. Sehová nem megyünk, max. vásárolni, meg néha az Ő rokonságához (anyós, unokatesó). Ezt én már alig bírom. Szükségem van a szeretetre, törődésre és már annyiszor mondtam, de a helyzet nem változik. És állítólag nagyon szeret minket...
2009. szept. 19. 20:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy egyedül,ugyanez a helyzet nálunk is.:((

Szerintem nem fog változni a férjed.Nálam ez a tapasztalat:((

2009. szept. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
Nálunk is hasonló a helyzet, pláne mióta bejött a pókermánia!!! Megváltozni szerintem sem fog, esetleg néha egy pár napra, mikor kicsit felnyitod a szemét. De sajnos nem tart sokáig, utána minden visszaáll a régi kerékvágásba. De mindig azt kapom, hogy nekem van a legjobb dolgom, itthon vagyok a gyerekkel, ő pedig csak dolgozik, és egyébként is ő keresi a pénzt, úgyhogy sok beleszólásom nincs. De ő is nagyon szeret minket!
2009. szept. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem se fog megvaltozni.

Bar szeretet meg szeretkezes...

Hat az elejen se volt tulzasba vive az a heti 2....

2009. szept. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Sex havonta ? meg még annyi sem ? Most gondolkozz el!! Szerinted 1 norm férfinak hányszor ( jelzem fiatalok vagytok ) kell 1 héten sexualitás, már bocsi, én 41 leszek de ( ja 10 éve vagyok a párommal ) de 10 év után is heti 3-4 x van !!!Ezen gondolkozz el, itt hiba van, vagy van valakije, vagy nem igazán férfi, a gépezéssel lehet csak tereli a dolgokat! Nem gondoltál még ebbe bele? Jol gondold át, én már 1x elváltam hasonló okbol, és idöbe léptem ( 2 gyerekkel ) vigyázz !!
2009. szept. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
100%
sajnos en sem hiszek abban hogy valtozni fog a helyzet! aztan csodalkoznak a ferfiak ha hazon kivul keresunk egy kis szeretetet!
2009. szept. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Jobb, ha hanyagolod a férjed. Állj a magad lábára, neveld a gyerekedet, csak érzelmileg különülj el, aludj másik ágyban, ne szolgáld a férjedet sem kajával, sem szexszel, sem semmivel, tanulj meg veszekedés nélkül megválaszolgatni, aztán majd vagy szétmentek, vagy esetleg... bár ritkán jön ez össze, de talán észheztér.
2009. szept. 20. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Megoldások veszekedés ellen:

[link]

2009. szept. 20. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Egy elmebet.g ez a pasi....!

Szerintem neki csak az volt a szándéka, hogy megfogjon téged (a gyerekkel) és aztán jöhet a lazulás: sz@rik rád, sz@rik a gyerekre, sz@rik a háztartásra....megvan neki minden csinálva és eljátszogat az elmeb@jos kis dedós játékaival. Egy gyermeteg@gyú. Fogd be a háztartási munkába, ő fogja mosni a ruháit, ő takarít. Hehe. Ne csainálj neki semmit. Ő nem gyerek. Viselkedjen felnőtt férfi módra.

Havi egy szex? Nem bu*zi? Ez elég furcsa.

Elég kényelmes egy csávóka. Még a végén szeretőt kell tartanod:P

2009. szept. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Már próbáltam, hogy nem főztem, akkor evett hideget. Vagy nem vasaltam, akkor csak azt vasalta le, amit éppen felvesz. A mosást megcsinálom, ha itthon van Ő kitereget, persze, csak ha megkérem. Igazán nem lehet zsaroni. Gyed-en vagyok, a kassza nála, autó mindig nála van, Pest megyében lakunk, rossz a közlekedés, gyerekkel elindulni helyi járattal, + busz, így nagyon nehéz menni bárhová is egyedül. Munka után hazajön, kb. fél óra viszont hiányos az érkezésében néha, egyébként kb. 15 percre dolgozik. Nem tudom mit gondoljak, pedig Ő jó szerető, lenne, de már nem tudom mit tegyek, hiányzik a "régi" pasi, és ez már nem Ő, valaki más. De minden közös, a lakást hitelre vettük. Lépni nem tudok semerre...
2009. szept. 20. 20:17
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a kérdést szerettem volna én is feltenni!!! Jézusom vajon hányan lehetünk nők akik ugyanezzel a problémával küzdünk?

Ha megtalálod az ellenszert az elhidegülésre akkor kérlek ozd meg velem is!!!!

7 hónapos kisfiu anyukája

2009. szept. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!