Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elváljak a férjemtől?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elváljak a férjemtől?

Figyelt kérdés
Szerintetek érdemes lenne elválnom a férjemmel? Van egy egy éves kisfiúnk, 1 hónap múlva ismét szülök. Nem érzem úgy, hogy működne a házasságunk, kb fél éve, többszöri próbálkozás után sem. Férjem házában élünk, nekem nincs házam. Nem rossz a kapcsolatunk, de inkább baráti. Érdemesebb lenne elválnom? Ugyan is nem látom értelmét a házasságunknak.
2013. febr. 11. 17:44
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
68%
Nincs bevétele, de a második babát várjátok és romokban a házasság...ez igen, ide tényleg kellett még szülni.
2013. febr. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
71%

offolok:


Rohadtul sajnálom szegény gyerekeket, akiknek nem lesz normális apjuk....


on:

A kérdés olvasása alatt kialakult bennem egy kép. Egy halálnyugodt, elmélkedő kép, amint ülsz a karosszékben, öledben a laptop, és mint egy filozófus elmélkedsz azon, hogy váljak vagy ne váljak.. Mintha bmeg egy szekrényt akarnál venni! Mondd, te ugyan így házasodtál?

--hozzámenjek.... (ringtál kettőt a hintaszékben) vagy ne menjek..... ---


Esetleg gyerekcsinálásnál:

--szüljek..... (nézed a plafont, és malmozol az ujjaiddal) vagy ne szüljek....


Te hány éves vagy?

2013. febr. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
és miből éltek most?gyesből?
2013. febr. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
ha baráti a kapcsolatotok szerintem egy pár évig még érdemes együtt laknotok, megérné mind a kettőtöknek. Apu maradna a picivel gyesen, te visszamennél dolgozni... ha jön a bölcsi-időszak, apu is keresne munkát, majd ha még mindig úgy gondoljátok, elváltok. Szerintem egyenlőre ne ugráljatok, mindannyian ráfáznátok, főleg a picik.
2013. febr. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
ne
2013. febr. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de en minden erommel azon lennek (es a felesegem is) hogy a gyerekek 2 szulovel nojenek fel.

Mondjuk ehhez az is kell hogy olyan valakit vigyek oltar ele akiben 100 szazalek megbizok, SZERETEM mint not es mint part, valamint ha van valami gaz akkor azt megoldjuk mert a mi gyerekunknek szuksege van mint apara, mint anyara hogy normalis ertekrendel es hatterrel induljon az eletnek, tudva hogy egy CSALAD van mogotte.

Sajnalom a gyerekeiteket hogy ti ezt a lehetoseget elveszitek toluk!

2013. febr. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!