Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Kaphatok akkor is gyerektartás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kaphatok akkor is gyerektartást, ha még középiskolában tanulok, de dolgozok is mellette? (igazából még nem dolgozok, csak szeretnék)

Figyelt kérdés
a diákmunka olyan munkának számít, ami miatt nem kaphatok már tovább gyerektartást?
2009. szept. 5. 20:26
 1/9 anonim ***** válasza:
30%
mi van???? középsuliba jársz de már gyereked van?????? amúgy kaphatsz, mert az a gyerekednek jár.
2009. szept. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
12%
Gondolom, nem neki van gyereke, hanem ő a gyerek.
2009. szept. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

szerintem magára értette.

a gyerektartás jár,akkor is,ha suli mellett dolgozol.

Azt nem tudom, hogy csökkenthető-e az összeg, de meg nem vonhatják.Legalább is öcsémnél így volt.

2009. szept. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
10%
akkor érthetőbben kellene feltenni a kérdést. Ebben az esetben addig kapod, amíg tanulsz.
2009. szept. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
32%

Középiskolába jársz és gyerektartásra vársz ? te? vagy te vagy a gyerek ? Nem mindegy ird meg.

Ha te vagy az anya! akkor bocs de hány éves vagy ? akkor is jár gyerek tartás ha a biroság megitéli, semmi konkrétumot nem tudunk, irj bövebben rola.

2009. szept. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kérdezö ha itt vagy légyszi válaszolj, mert sokan nem vagyunk tisztába azzal mi van !
2009. szept. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
bocsi mindenki, hogy nem fogalmaztam pontosan... tehát: 18 éves vagyok, és én vagyok a "gyerek"
2009. szept. 5. 21:31
 8/9 anonim ***** válasza:

A gyerektartás a közzépiskolai tanulmányok alatt változatlanul fennáll és jár még akkor is, ha a tanulmányok befejezése valamilyen oknál fogva átcsúszik a 18. életév befejezése utánra.

Egyébként , ha a bíróság gyerektartást ítélt meg, akkor a gyermek keresmény un. csökkentő tényezőként jöhet számításba egyéb tv. feltételéek mellett a tartást fizető szűlőre nézve, de ettől mág a tartásdíj jár.

2009. szept. 6. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Gyerektartást 18 éves korig kötelező fizetni, ha elmúltál 18 és úgy dolgozol iskola mellett, akkor a gyerektartást fizető a felülvizsgálatot kérheti a bíróságtól. Esetleg csökkenthetik az összeget. Ameddig nappali tagozaton vagy, addig mindenképp jár valamennyi. Nálam is ez volt!
2009. okt. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!