Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Autista gyermekem után még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Autista gyermekem után még egy ft gyerektartást sem kaptam a volt páromtól. Most állása sincs. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
5 éves fiam autista. Alapítványi óvodát fizetek, plusz kezelést neki, ami nem olcsó. Másfél éve nem élünk együtt az apjával, aki még egy fillért sem fizetett a gyerek után. Egy hónapban kb. 2 napot tölt a gyerekkel, és útban van a kisbaba, mert az új barátnője terhes. Kezdek bedühödni. Dohányzásra van pénze, menő kocsival járnak, gyereket vállalnak. Egy pár zoknit sem vesz a gyereknek. Szerinte oldjam meg, én vagyok az anyja.
2013. jan. 28. 19:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
66%
Én sem értek egyet azzal, hogy lényegében leállítottuk az evolúciót, és sorra hagyjuk megszületni és a társadalom hatalmas anyagi áldozatvállalása árán felnőni a beteg gyerekeket, de egy enyhe autizmus még nem akkora betegség, hogy emiatt akár zombinak is kellene titulálni valakit. Inkább azokkal a familiárisan hiperpigmentált nőkkel kellene foglalkozni, akik direkt beteg gyereket szülnek és szándékosan betegítik meg a magzatot mérgekkel vagy fizikai hatásokkal, a magasabb segélyek miatt, amit aztán mi adófizetők fizetünk meg. Emiatt kapnak aztán negatív megítélést azok is, akik nem tehetnek róla. Viszont ettől függetlenül a gyerektartást akkor is kell kérni, s ha nem szállsz el nagyon anyagilag, akkor jogos is, de ehhez bírósági végzés kell, tehát irány az ügyvéd.
2013. jan. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
68%

20:28:

> A gyerekvállalás lutri, látod te is itt vagy és azt hiszed okosakat mondasz.

Nézzük csak. Kiiktattuk a természetes szelekciót, és nem tettünk semmit a helyébe. A fejlődő orvostudomány következtében az idáig életképtelennek minősülő egyedek életben tarthatóak. Következmény: egyre több életképtelen egyed lesz, amit az emberiesség nevében életben fognak tartani. Nem lesz ennek jó vége...


20:40:

> de egy enyhe autizmus még nem akkora betegség,

> hogy emiatt akár zombinak is kellene titulálni valakit.

Nem a kérdező 5éves fiát tituláltam zombinak. Azt mondtam, hogy van rá lehetőség, hogy az apuka második gyermeke nem enyhe autista lesz, hanem súlyos. Gondolok itt egy Kanner-szindrómás gyerekre, aki ül a sarokban, folyik a nyála, és azon röhög hogy bepisált. Az apuka azzal, hogy teherbeejtett még egy nőt, annak a kockázatát vállalta, hogy a társadalom nyakába zúdít egy retardáltat.

2013. jan. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Ebben igazad van, de itt az anyuka érdeklődött, az apuka meg valószínűleg nagy ívben tesz rá, legfeljebb azt is otthagyja más nyakán. De ha valakinek lenne jó ötlete arra, hogy miként lehetne törvényesen meggátolni a beteg gyerekek születését, akkor azt ne rejtse véka alá.

Viszont szerintem itt az apuka valószínűleg akkor sem fizetne, ha egészséges lenne a gyerek, vagy csak simán csúnya.

2013. jan. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!