Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Autista gyermekem után még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Autista gyermekem után még egy ft gyerektartást sem kaptam a volt páromtól. Most állása sincs. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
5 éves fiam autista. Alapítványi óvodát fizetek, plusz kezelést neki, ami nem olcsó. Másfél éve nem élünk együtt az apjával, aki még egy fillért sem fizetett a gyerek után. Egy hónapban kb. 2 napot tölt a gyerekkel, és útban van a kisbaba, mert az új barátnője terhes. Kezdek bedühödni. Dohányzásra van pénze, menő kocsival járnak, gyereket vállalnak. Egy pár zoknit sem vesz a gyereknek. Szerinte oldjam meg, én vagyok az anyja.
2013. jan. 28. 19:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%
Áh,és miért vártál eddig?nem jöttél rá nincs benne semmi hajlandóság?Igy van oldjad meg te vagy az anyja.Nos pereld be gyerek tartásért aztán had menőzzőn apuka.Ilyen pasinak minek még egy gyerek mikor arról sem gondoskodik amelyik már megvan.hajtsd be rajta annyival több jut a gyerekednek!
2013. jan. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
98%
Az önkormányzat meghitelezi a megítélt gyerektartást, fél évre visszamenőleg, aztán majd behajtják rajta. Irány az önkormányzat...
2013. jan. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Igazad van, az önkormányzatra megyek segítségért. Köszönöm.
2013. jan. 28. 19:44
 4/13 anonim ***** válasza:
98%

Második hozzászóló sajátosan fejti ki a véleményét.

A történetben egy genetikai hulladék van szvsz: az exférjed.

Az orvosunk szerint az autizmus legtöbbször apai ágról öröklődik, ezzel remélem tisztában voltak az új barátnővel, mielőtt csőre töltötték a második gyereket. De Sebaj Tóbiás, ha ő is autista lesz, majd őket is elhagyja, és utána az özönvíz, és felneveli az új excsaja, mert ő az anyja...


Kell keresni egy rendes ügyvédet, és ki kell perelni belőle még az utolsó lélegzetet is. Addig - nem tudom, ennek mi a menete, szerencsére nem voltam ilyen helyzetben - az állam előlegezi meg a gyerektartást, amit behajtanak utólag ezen a drága szép emberen.


Sértődés ne essék, de annak a libának is sok esze lehet, aki ilyen """apának""" szül gyereket.


Ne hagyd magad!! Vedd fel a kesztyűt bátran, elvégre a GYEREKNEK JÁR, hogy két szülő gondoskodjon róla. És a fent nevezett az apja. Ha tetszik neki, ha nem.


Nektek kitartást! Szükség lesz rá.

2013. jan. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
74%
Bízd rá a gyerek nevelését, és kérd a gyerekelhelyezés megváltoztatását az ő javára. Akkor majd megtudja, hogy milyen egy beteg gyereket nevelni. Ne a pénzről szóljon minden.
2013. jan. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Második válaszoló unatkozik és beteg valószínűleg. Számomra pedig nevetséges. Köszönöm az értelmes válaszokat.
2013. jan. 28. 19:58
 7/13 anonim ***** válasza:
28%

> Remélem, ezt nem az én fiamra értetted...

> az én fiam enyhén autista

Az autizmus öröklődő, genetikai eredetű betegség, ami általában férfiakat érint, többnyire apák örökítik át a fiuknak. A te fiad enyhe autista. Megvan a lehetősége annak, hogy az apuka második gyermeke nem enyhe autista lesz...


> Második válaszoló unatkozik és beteg valószínűleg.

Eltaláltad. Genetikai hulladék vagyok, meglehetősen alacsony intelligenciával. Ha születne egy gyerekem, igen nagy valószínűséggel életképtelen zombi lenne. Éppen ezért én nem tervezek genetikai utódot. Semmiképpen nem akarom átörökíteni a genetikai betegségemet. Ezt javasolnám az exférjednek is (bár mostmár mindegy): soha semmilyen körülmények között nem szaporodni!

2013. jan. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Aha... életképtelen zombi? Meg genetikai hulladék? Az micsoda? Még olyat nem hallottam. A gyerek az gyerek, akkor is ha egészséges, akkor is ha nem. Na üdv.
2013. jan. 28. 20:16
 9/13 anonim ***** válasza:
33%

> A gyerek az gyerek, akkor is ha egészséges, akkor is ha nem.

Hát... Én mindenesetre semmiképpen nem szeretnék a családom / a társadalom nyakába zúdítani egy zombit. Nem kívánok hozzájárulni az emberi faj további elkorcsosulásához! Üdv.

2013. jan. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
86%
A gyerekvállalás lutri, látod te is itt vagy és azt hiszed okosakat mondasz.
2013. jan. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!