Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A férjem lelki terrorban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem lelki terrorban tart, állandóan veszekszünk, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Attól félek hogy meg ver, van egy 20 hónapos fiúnk. Természetesen amikor terhes lettem meg megszületett a baba akkor még nem volt ilyen, de most már egyre elviselhetetlenebb! Semmi se jó neki, mindig ugráltat és ha valamit nem teszek meg, nagyon csúnyán oda mondja a magáét! Érzem hogy nem szeret már, és azt érezteti hogy felesleges vagyok és mondogatja hogy menjek el! De ott a gyerek, és nem tudok hova menni a gyerekkel még jelen pillanatban... Olyan nehéz, mit tennétek?

2012. nov. 4. 22:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
42%

Ez a lelki terror duma egy kicsit lejárt lemez.

Ha tényleg úgy lenne, már rég felvetted volna a fenyegetőzését és tettél volna lépéseket, vagy leléptél volna tőle.

Egy vita mindig két emberen múlik.

2012. nov. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
21%

Talán először próbálj meg beszélgetni vele. Ne csavarodj a gyerekre - nagyon sok nő követi el a hibát ott, hogy amikor megszületik a gyereke, lerúgja a pasit, mintha az nem is létezne és csakis a gyerekkel törődik -, törődj a férjeddel is. Ugye létezik a szex a gyerek után is?


Én attól tartok, hogy te nem szereted őt, és csak ürügyet keresel arrra, hogyan pattanj meg tőle. Gondolj a fiadra, hogy mi lesz vele, ha apa nélkül nő fel. Ugye, nem csak magadnak szülted a gyerekedet, ugye te nem vagy ilyen önző ember?


Nem fog bántani. Azért ver szavakkal, mert érzi, hogy te nem szereted, és eltávolodtál tőle.


A hiba nem benne van, hanem benned!

2012. nov. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
92%

Csak gratulálni tudok egy-két "remek" hozzászóláshoz!

Nehogy bedőlj nekik kedves Kérdező, NEM TE VAGY A HIBÁS, hanem cselekedj minél gyorsabban és keress lehetőséget elmenni, kérj segítséget, de NE maradj egy ilyen férfival!

Nehogy a fejedbe vedd, hogy azért, mert szülés után nem törődsz vele eleget, ahogy itt mások állítják, joga lenne ezt tenni.

Ha így is van, hogy lényegesen kevesebb figyelmet fordítasz rá, akkor is neki kellene elgondolkoznia azon, hogy vállaltatok gyereket közös megegyezéssel, ergo ő is azt vállalta, hogy lesz egy kicsi ember, akinek törődésre van szüksége, akinek most mindent csak ti tudtok megadni, mert ő kicsi még és szüksége van a gondoskodásra.

Azt meg tényleg csak az utolsó kettőnek mondom: a nő teste, igényei baromira megváltoznak terhesség és szülés után. Előfordulhat, hogy akár évekig nem kívánja a szexet. De egy kicsit is tanult apuka, aki hallott már olyan rémisztő szót, hogy biológia, az tisztában van ezzel és nem nyaggatja a feleségét, hiszen ezt az esetleg előforduló problémát is KÖZÖSEN vállalták a gyermek születésével. Mert igen, létezhet olyan, hogy a szülés egy évvel sem, később sem élvezi még annyira a szexet.

Nehogy már az a nő legyen a hibás, aki nem tesz a férje kedvére, aki nem is olyan régen kihordott és megszült egy gyereket??

Aki azt mondja, hogy a nő szorítsa össze a fogát, tűrje a terhességet, tűrje a szülést, és ezek után akkor is tűrje, hogy a férje kedvét töltse rajta, ha neki egyáltalán nem esik jól, azok tényleg nem veszik emberszámba a nőket, vagy nő létükre jó nagy mártírok, boldogtalan élettel, magukban hordozott keserűséggel!

Na jól elkanyarodtam a kérdéstől, de a lényeget leírtam: hagyd el, ne adj neki lehetőséget sem arra, hogy tovább terrorizáljon. És ne félj, kérj segítséget, nem fog tudni bántani, amiért elhagyod, ha ERŐS leszel és ami a legfontosabb: HA NEM INOGSZ MEG!

2012. nov. 6. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
90%
Hát vannak még elmebeteg emberek a kommentekből kiderül!Nem vagy hibás kicsit sem.Én ilyen családban nevelkedtem,apám verte anyámat!Náluk is csak fenyegetőzéssel indult,aztán úgy kikapott néha,hogy fel kellett mosni a padlóról,mert elájult,mindezt mi végig néztük,és mindig elhangzott az utolsó mondat,"ha el mersz menni,vagy segítséget kérsz ők is ezt kapják (mármint mi)"sokszor azért kapott ki,mert szellőztetett,vagy a tányér nem szimpatikus oldalán volt a kanál!!!!Ne tűrd!!!!!szültem 2 gyereket,idilli volt a családi életem a gyerekeim apja egy határtalanul kedves ember,de az első hangos szónál beparáztam,mikor a gyerekekre szólt hangosabban,én még hangosabban szóltam rá,és a vége a külön költözés lett.a szüleim példájából kiindulva,nem tudtam megbízni egy férfiban sem.kihat a gyerekre,ne engedd hogy így nőjön fel!!!!!!!!!
2012. nov. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!