Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A férjem lelki terrorban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem lelki terrorban tart, állandóan veszekszünk, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Attól félek hogy meg ver, van egy 20 hónapos fiúnk. Természetesen amikor terhes lettem meg megszületett a baba akkor még nem volt ilyen, de most már egyre elviselhetetlenebb! Semmi se jó neki, mindig ugráltat és ha valamit nem teszek meg, nagyon csúnyán oda mondja a magáét! Érzem hogy nem szeret már, és azt érezteti hogy felesleges vagyok és mondogatja hogy menjek el! De ott a gyerek, és nem tudok hova menni a gyerekkel még jelen pillanatban... Olyan nehéz, mit tennétek?

2012. nov. 4. 22:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
menj szülőkhöz, testvérhez, barátnőhöz, anyaotthonba!!!
2012. nov. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Megfenyegetett, hogy megver meg nagy baj lesz ha megteszem!
2012. nov. 4. 22:41
 3/14 anonim ***** válasza:
94%
Szülők, rokonok, barátok, bárki, akivel vagy olyan viszonyban és a közelben van, családsegítő, átmeneti otthon, amíg egy albérletre valót össze nem spórolsz. Menekülj, amilyen hamar csak tudsz, mert ezt a gyerek szenvedheti meg legjobban.
2012. nov. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
94%
*lemaradt: minél messzebb, annál jobb, lehetőleg a férjed tudta nélkül, ami megvalósítható, ha dolgozik. Ha utánatok megy, lehet rendőrségre menni.
2012. nov. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%

Úgy tudom ma már lehet feljelentést tenni és védelmet is kapnátok. Bár elképzelhető, hogy rosszul tudom.

Minden esetre ha látja, hogy félsz csak rosszabb lesz. Ha meg akar verni akkor előbb-utóbb úgyis megteszi ez csak idő kérdése. Jobb nem lesz.

2012. nov. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
2012. nov. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
95%
#6 leírta a lényeget. bátran fordulj hozzájuk, ők rengeteg ilyen esetet láttak tudják mik a lehetőségek. alul van telefonszám, meg email.
2012. nov. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
95%
Pont akkor lesz baj ha nem hagyod ott nem akkor ha elmész tőle minnél messzebbre!!Jelentsd fel,kérj távoltartást
2012. nov. 5. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
95%

Bizony, most biztonságban érzi magát, ezért olyan nagy legény. Ha nem teszel semmit, rád telepszik és csak romlani fognak a dolgok.

Én is azt mondanám h költözz. Bárhova ahova lehet.

Viszont ha nagyon nem tudsz, van még egy megoldás, de nem javaslom. Az egyik ismerősöm is ezt csinálta:

A gyereket le adta valahova du. Otthon amikor jött a szokásos összeveszés, kiprovokállt egy képenvágást az akkori párjától. Másnap reggelre szép helye maradt. Míg a férfi dolgozott, ő szépen besétállt a rendőrségre feljelentést tenni. Kapott védelmet a családsegítőnél.

Mert sajnos amíg meg nem történik a baj, addig a rendőrség nem tud határozottan lépni. Ő meg úgy volt vele, h "inkább engem most, mint később mindkettőnket, vagy csak engem de a gyerek szeme láttára".

Azóta övé a ház és nyugton vannak.


De ezt inkább csak egy legvégső megoldásnak hagyd. Először a többiek álltal leírtakkal próbállkozz.


Vagy ha még úgy érzed h menthető a dolog. Akkor álj a sarkadra és neveld meg. Jó hangosan, h a szomszédok is halják. Monnd h feljelented, ha megüt. Így ha ennek ellenére bekövetkezik a fenyegetése, könnyeb dolgod lesz, pláne ha találsz veled szimpatizáló, v csak őszinte szomszédokat.

2012. nov. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
95%
Nagyon sajnálom. Előttem mindent leírtak, menekülj minél előbb, mert a kisfiú lelke is tönkre fog menni, minél tovább marad egy ilyen környezetben, és érzi, hogy az anyukája szorong. De miért van ez, hogy aki kezdetben normális, az a felesége terhessége után elkezdi terrorizálni és bántani??!
2012. nov. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!