Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ismertek olyan apát, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek olyan apát, aki megnyerte a gyerekelhelyezési pert?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy milyen okok miatt nem az anyának ítélték a gyereket?

2012. okt. 27. 14:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Bár vannak, akik hangoztatják, ma már egyre gyakoribb, igen ritkán látni rá példát. Inkább még akkor az anyának ítélik őket, ha bizonyíthatóan alkalmatlan rá... (alkoholizmus, rossz anyagi körülmények)
2012. okt. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Igen, néhányat ismerek:

- Alkoholista anya

- Hajléktalan anya, aki a szállón lakott

- Felelőtlen viselkedés, párszor elhagyta a gyerekét, másokra bízta amíg külföldre ment pénzt keresni, semmit sem foglalkozott vele. Elsőre neki ítélték, de végül az apáé lett.

2012. okt. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Itt is volt pár kérdés ahol az apa írta, hogy ő neveli a gyerekeket.
2012. okt. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

igen, ismerek.

az anya 11 évig csalta folyamatosan az apát, illetve idegi állapotával is problémái voltak a nőnek.

2012. okt. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Igen.

Pl. a saját apánk. Anyu nem alkoholista, nem hajléktalan, nem drogos és nem is prostituált. Egyszerűen csak jobban kötődtünk apukánkhoz, és a bíróság úgy ítélte meg (helyesen), hogy jobb lesz így nekünk.


Ezen kívül másokat is ismerek, szakmai szempontból is (jogász vagyok): ami számít az a gyerekhez való viszony mindkét szülő esetében, lakhatási-iskolai-óvodai körülmények, a környezet (nagyszülők, új pár, stb.), életmód, anyagiak is, stb.

2012. okt. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

igen az én apám.

Anyumhoz nem mehettem. Csak az én véleményem számított a bíróságon ami egybehangzóan az volt hogy nem akarok gyerekotthonba vagy kollégiumba menni mert anya nem akar magához venni,apámnak meg biztos állása van,saját lakása és imád engem. Ez elég volt bőven:)

2012. okt. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek.

Az apa akarta a gyereket, az anya pedig belátta, hogy a gyerek apás. Az anya a mai napig akkor és annyit van a gyerekkel, amennyit akar, sosem volt vita, de az apánál lakik, szóval akár így is mondhatjuk.


Olyat is ismerek, hogy az anya az egyik gyerekét elutasította, a másik kellett neki a gyerektartás miatt, azt a gyerek kérése ellenére neki ítélték.


Utána az volt a szerencse, hogy az anya belátta, hogy így kevesebb pasival tud dugni, mert a gyerek hátráltató tényező, és visszaadta az apának, azóta nem akarja látni egyiket sem, és fizetni sem fizet.


Szóval érthetetlen miért ítélték elsőre is az anyának, miért szakították szét a testvéreket és mégis mi szólt mellette, mert nála jobban senki nem ellentettje az anya fogalmának.

2012. okt. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is ismerek ilyen apukát, a párom.
2012. okt. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én nem ismerek ilyet, csak olyat, aki megérdemelte volna, de elvesztette, mert férfi volt.
2012. okt. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
szép
2013. jan. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!