Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Gyermekeim névváltoztatás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mézvirág kérdése:

Gyermekeim névváltoztatás válásután lehetséges?

Figyelt kérdés
Két kiskorú gyermekem vezetéknevét szeretném a saját nevemre változtatni,mivel az apjukkal semmilyen kapcsolatuk nincs.Lehetséges ez?
2012. szept. 26. 13:14
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
17%

Nem teheted meg, még szerencse.


Felénk olyan gyerek van, akit senki nem ismert el. Nagyvárosról van szó, mégis minden gyerek zabinak csúfolta, mert az anyja nevét viselte.

Szóval jól gondold meg, hogy a saját sértődöttséget miatt mennyire cseszel ki a gyerekekkel.

2012. szept. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 okoska31 ***** válasza:
0%
az utolsó válaszban nagy igazság van....
2012. szept. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 okoska31 ***** válasza:
0%
sőt, mostanság már bankosnak, vagy lombiknak fogják csúfolni...
2012. szept. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
0%

Meg sem gondolta itt senki sem lepontozás nélkül, hogy a gyermekek apja nem ok nélkül nem tartja a kapcsolatot.

Józan paraszt ésszel átgondolva. Ki az az agyatlan aki ez miatt le akarja vetetni a két gyermek vezeték nevét. Az aki a házasság alatt szült gyermeket, de nem a férjtől van, ha nem házasságon kívül csinálták. A gyeremk születésekor egyértelműen a férj nevére kerül a gyermek.

Mások is vannak akik vagy,, mert a volt feleség olyat csinál ami miatt nem megy a volt férj. Szerintem a férjnek ha van esze , akkor durva de apaságit csináltat. Nem ok nélkül akarja a nő le venni a vezetéknevet. Neki gyermek kellett házasság alatt és egy balek aki fizet.

Szóval kedves mézvirág, szerintem te csináltattad azokat a gyermekekt és ne a férjedtől annak. Amugy akkor nem is akarnád le vennia nevet róluk. Tudom, mert a az én voltom is ezt csinálta. Remélem , de ezek szerint több ilyen nőcske van. Remélem olvassa ezt a voltod és észbe kap, hogy balek.

2012. szept. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
14-es, neked biztos különleges képességeid vannak, vagy (és ez a valószínűbb) téged nem nagyon kedvelnek a nők.
2012. szept. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
0%

Basszus, tényleg nem. De amugy csak az értelmesebbje, az meg kevés. Amugy az a baj bennem, hogy csak józan paraszt ész és logika mg ha nem is tünik annak.

A nők jelentős része ösztönösen cselekszik, amig a férfiakellenben , már amelyk férfi tudatosan. Ebből adódik minden baj.

Na de azért józan paraszt ésszel. Melyik az z anya aki a gyermeke apjáról le akarja iratni a gyermeket. Magyarán mondva ezért akar nevet változtatni a gyermeknek.

Amugy meg , igen is vannak olyan nők akik pont az ilyeneket szeretnék aki én is vagyok, de ebben egy a baj. A tíz százalék férfi illetve női nemből nagyon ritkán találkozik és él boldogan. Ez a tíz százalék , momst otthon boldogan él , amig itt egyesek ecsetelik a hülyeségüket.

2012. szept. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
"az apjukkal semmilyen kapcsolatuk nincs"....látom ezen a mondaton szinte minden kedves forumozó átsiklott...még csak egy kicsi ejnye-bejnyét sem kapott a "nagyszerű apapéldány". Azonban az anya kapja hideget! Furcsa hozzáállás. Kérdező: gyámhatóság biztos tud infót adni.
2012. szept. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Hát akkor mindenkit ki kell ábrándítanom,semmi olyasmi nincs amit írtok és gondoltok:A válasz a feltett kérdéseitekre:A jelenlegi párommal van egy közös kicsi lánykánk és a nagyok teljesen a páromat nézik apának,és ők kérdezgetik,hogy miért nem lehet az ő nevük is xy,ezt én sem szeretném ,akkor inkább a saját nevem legyen,egyébként a valódi apuka fogta a sátorfáját és kiment floridába,azóta se híre se hamva,épp csak a válást várta meg.Ennyi.
2012. szept. 27. 13:26
 19/20 anonim ***** válasza:
Ezzel akkor se tudsz semmit csinálni.
2012. szept. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 okoska31 ***** válasza:

kedves kérdező: a helyzeted ismeretében, azaz, hogy a jelenlegi párod maximálisan apaként viselkedik a két nagyobb gyerekkel, szerintem inkább azon kellene gondolkoznod, ha már mindenképpen úgy döntöttél, hogy a volt férjed azt sem érdemli meg, hogy a gyerekei a nevét viseljék, hogy a párod nevére iratod őket - ha már úgyis apaként van jelen az életükben, és egyébként a gyerekek is ezt szeretnék.


persze mivel nincs életjeled az exedről ezek szerint, még az sem biztos, hogy pl. nem börtönben ül, vagy él-e egyáltalán... azért Florida sem minden helyen a közbiztonság magasiskolája...


De, továbbra is az a helyzet, hogy Te egyedül nem fogod tudni.

Hatóság esetleg elrendelhet ilyet, bíróság dönthet erről - de ahhoz akkor tényleg gyámhatóság, vagy bíróság tud mit mondani, hogy mi kell hozzá.

2012. szept. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!