Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ismertek olyan férfit, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek olyan férfit, aki képes volt TARTÓSAN megváltozni a gyermeke születése miatt és jó apa és férj vált belőle?

Figyelt kérdés
2012. aug. 31. 13:27
1 2
 11/18 Bence_ ***** válasza:

Ez csak egy döntés. Látatlanban nehéz erre válaszolni. Ha a fontos a családja akkor változik.

Pontosabban mindenki azért tesz ami neki fontos, ha a haverok akkor azért, ha a családja azért.

Ez a kérdés kb olyan, hogy van olyan nő aki képes a párjára figyelni, hogy az ne csalja meg?

2012. aug. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Gyerek születés után mindenki változik, de nem jelentős mértékben, és csak inkább azért tűnik változásnak, mert addig még nem csinált olyat.. Új feladat, sok idő is kell hozzá, tehát emiatt mindenki lemond más elfoglaltságokat, vagy inkább csökkenti az azokra fordított időt.


Azt, hogy milyen apa, a gyerek születése előtt nem is tudni...

Férjként sem fog jelentősen változni, csak talán annyira, mint a párja is. (Na sokaknál itt jön a probléma... hogy az anya csak a gyerekre koncentrál, a férjével nem törődik, nem értékeli, bármennyire is segít neki, aztán persze az meg beleun, és keres mást magának legdurvább esetben... ettől pl még nem változik ő maga...)


Olyat ne várj senkitől, hog ymajd a gyerektől herceggé változik! Fogadd el olyannak, amilyen...


Válaszom tehát:

NEM.

2012. aug. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Minek mész hozzá,meg szülsz neki kölköt,ha meg akarod változtatni?Sosem értettem ezt a felfogást.Nem önmagáért szereted,úgy ahogy van?
2012. szept. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

12-es!

Azért mert neked ez a tapasztalatod a nagy többséget illetően,még nem jelenti azt,hogy mindenki ilyen.

IGENIS VAN AKI TUD VÁLTOZNI!!!HA AKAR!Én láttam ezt,átéltem,megtapasztaltam!

Mert minden a fejben dől el!!


5-ös válaszoló voltam.

2012. szept. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
44%
ez így van kedves utolsó, minden a fejben dől el, akarom vagy sem alapon.olyan nincs, hogy valaki ha akar nem tud.
2012. szept. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. szept. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Sajnos nem, de kb kapásból 10 nőismerőst fel tudok sorolni aki váltig ezt hitte. Zöme elvált, a maradék szar házasságban/párkapcsolatban sínylődik.
2012. szept. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nem ismerek.
2012. okt. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!