Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Nem birom tovább, de félek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem birom tovább, de félek az egyedül-anyaságtól, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy el kell-e válni ilyen szituációban, de nem birom már tovább. A párommal nem házasodtunk össze, de van egy 3 és fél éves kislányunk. Nagyon megromlott a kapcsolatunk, leginkább azért, mert egyáltalán nem vesz részt a családi életben. Mindig sokáig alszik, ha a gyerek és én már fent ugrálunk, akkor is, ha a szüleimnél vagyunk, ő lefekszik alaudni vagy kivisz minket anyuékhoz és hazajön aludni. Munka után, ha hazajön, elmegy wc-re, cigizik egyet, aztán elmegy aludni. Én meg azt veszem csak észre, hogy mindig és mindig egyedül csak én vagyok a kislányommal (ezt már megszoktam, csak fáj, hogy mi soha nem vagyunk együtt). Sokat beszélgettem vele, de nem változott semmi. Más apukák is fáradtak, mégis tudnak biciklizni a gyerekükkel, játszani. Én nem azt mondom, hogy nem feküdhet le, mert fáradt, de nálunk bárki megkérdezi, hogy hol van a párod, nem tudok mást mondani, mint hogy fent van, alszik. Ha meg nem alszik, én annyira mérges vagyok már, hogy sokszor összeszólalkozunk. Nincs is már semmi közöttünk, ez a hónap is úgy múlt el, hogy a kislányom a mamánál aludt egy hétig, akkor a párom inkább kiment anyukájáékhoz esténként aludni, mert ott nem kell senkivel sem foglalkoznia, nem "piszkálja" senki. Szex és ölelés már régóta nincs közöttünk. Én 34 éves vagyok, ő meg 36 éves. De ha elválunk, akkor a kislányom nagyon egyedül lesz, nem lesz élet itthon. Rokonaink sincsenek, testvére sem lesz vagy nem tudom hogyan. Egy fizetésből meg hogyan tartom el? Meddig lesz fizetésem? Pedig nem birom már tovább. Sokszor arrogánsan beszél velem, semmit nem tudunk megbeszélni. Mit tegyek???
2012. aug. 25. 14:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
52%
a leírtak alapján MÁR egyedül neveled a kislányod,csak van még ott valaki aki idegesít téged.ez a sok alvás borzalmas lehet.én egyedül nevelem a fiam 7 hónapos kora óta,most lessz majd 3 éves.az apja nem látta.szerintem megérdemelsz egy jobb kapcsolatot,egy gyerkőccel sőtt többel is lehet normális párt találni.szurkolok neked!
2012. aug. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Utolsó nagyon betalált!! : )

Lehet, hogy még kellene feszülni a dolgon a párommal, de már nem szeretem. Rájöttem, mostmár csak magamat és a kislányomat szeretem. Akkor is szeretem őt, ha önző módon más pasit választok, mert én már boldog akarok lenni!! Nekem is van saram ebben az egészben, tudom, de már nem akarok megmenteni semmit. Engem ki ment meg?

2012. aug. 25. 22:02
 13/15 anonim ***** válasza:
52%
önző módon??dehogy!szerintem ha sikerül tényleg rátalálnod egy normális pasira,a kislányod is felszabadultabb lessz,hisz az "apa"fogalmát nem egy alvó ember meríti ki.hajrá-hajrá!a legjobbakat!!
2012. aug. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
52%

Szia! Én pontosan ugyan ebben a cipőbe jártam. Teljesen egyedül csináltam mindent míg ő tv-ett.(gyereknevelés, munkahely és otthoni háztartás.Kaptam egy ideg összeroppanást, mert az idegtől a rengeteg melótól 40 kg-ra fogytam, elfogyott minden fizikai lelki erőm. Megfogtam a már 3 éves elmúlt kislányomat és elköltöztem Anyukámhoz. Folyamatosan kérdezgettem a gyereket, hogy tudjam mi zajlik benne. Azt mondta nem hiányzik apa, nem szeretem apát,nem akarok haza menni, csak a játékaimat hozd el Anya! Le voltam seggelve. Én soha semmit nem mondtam a gyerek előtt, de valljuk be a mai gyerekek valami eszméletlen megérzéssel, tudással rendelkeznek. Nem törődött vele akkor mi hiányozna a gyereknek? Én most pénteken tettem meg ezt a lépést. Jött az apja h lássa, nem akarta látni. Elcsalt bennünket(mert a gyereket nem viheti el egyedül)játékot venni, és a játszótérre (de ott is mindent én csináltam fel se tette a csúszdára se, hintára se semmi)és kimondottan hisztizett a gyerek mikor megállt az apja az "otthonunknál" hogy ő oda nem fog bemenni. Ne félj semmitől! Nekünk is a közös házon hitel van, kiadjuk albérletbe meg a volt párom is ment anyucihoz majd fizesse a hitelt, én meg nevelem ovodáztatom, rendezem a gyereket. Mindenre van megoldás. Szarni a házba. Ja és még annyit elmondanék, hogy már én sem szerettem, sőt! Nekem akkor is teljesítenem kellett az ágyban, ha nem akartam, és őt az nem érdekelte, csak neki jó legyen. Mindig sírtam utána...

Na, de végy erőt magadon mert a kislányodat kell nézned neki nyugodt kiegyensúlyozott Édesanya kell. És meglátod pár nap nagyon nehéz, mert még esélyeket kér, könyörög, de légy erős, nem egyik napról a másikra történt mindez, hanem régóta tartó folyamat, és többször is szóltál neki, próbáltál vele beszélni. Azokat a pillanatokat idézd fel neki, és ő is kussba marad, mint az én párom, mert én is régóta téptem a számat. Sok erőt, és kitartást. Ne fordulj vissza! Nem lesz jobb

2012. aug. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nem lehet hogy depressziós? A depresszió egyik jele a sok alvás...

lehet hogy gondjai vannak, szakember kéne neki!

2012. szept. 5. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!