Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elvált szülők gyerekei hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvált szülők gyerekei hogy viszonyultatok a különélő szüleiteknél született féltestvéretekhez?

Figyelt kérdés
Elfogadtátok őket és szeretettétek vagy nem? Megváltozott e a kapcsolatotok a tesó születése után a másik szülővel? HA igen mi volt az oka?

2012. júl. 8. 14:21
 1/4 anonim ***** válasza:
saját példát nem tudok hozni: unokatesoméknál elváltak a szülök apuka uj kapcsolatából született egy kisfiu.. tesoim se az anyáért se a mostoha tesoért (az anyuka előzőkapcsolatábol a gyerek) nincsenek oda, viszoont a féltesót imádják és minden hétvégén náluk van (lassan már több időt töltenek vele mint a saját szülei :D)
2012. júl. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én elváltam a volt férjeméknél született 2 kislány nagyon szereti őket a lányom .Az idősebb már aludt is itt nálunk.
2012. júl. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Férjem elvált az első feleségétől,2gyerek született. Férjemmel most várjuk a 2.közös gyereket,nagyon várják már 1 kis féltesot!Nagyobbik fiammal imádják egymást,és havonta itt alszanak 2napot!

Nem romlott meg a kapcsolatunk a másik szülőkkel,a volt feleség is nemrég szült! :D

2012. júl. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

A szüleim közel 10 éve elváltak. Édesapám párját amióta ismerjük (1 bátyám van) kedveljük, igaz neki a váláshoz nem is volt köze!

A kishúgom 2 éves lesz. Amikor megtudtam, hogy érkezik, felforgatott mindent, féltem mi lesz Apával és velem. Akkoriban nem volt jó a kapcsolatunk. 17 voltam, a bátyám 20. Elhatároztuk, hogy a kicsi nem érkezhet balhézásba, volt még 6 hónapunk rendbe hozni mindent.

Mire megszületett a kicsi, nem volt harag és vita, már nagyon vártuk.

Viszont egy valami nagyon fontos volt nekünk:

Olyan, hogy féltestvér egyszerűen NINCS! A testvérünk és kész. Undorító ez a fél- dolog. Mind a két testvérem egyformán fontos nekem! Apuék tervezik a következő kicsit, őt is ugyanúgy fogjuk várni.

Mostohatestvérünk nincs, nem tudom milyen lehet.

2012. júl. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!