Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogy mondjam el anyának, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Doryka95 kérdése:

Hogy mondjam el anyának, hogy költözni akarok?

Figyelt kérdés

2 éve elváltak anyáék és anyának van másik férje .. amióta együtt vannak nem nagyon jövük ki velük.. teljesen kizárnak az életükből lett egy öcsém is.. elmennek nélkülem minden fele pl nyaralni..

hogy mondjam el anyának hogy apához akarok költözni?



2012. júl. 3. 16:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%

kérdéseim:


1.) Te hány éves vagy, hogy mindenből kihagynak?

(Netán nem azért hagynak ki mindenből, mert azt gondolják, felnőtt ember vagy, és úgymond hagyni akarnak -puszta jószándékból- élni a saját életedet?)

2.) Az "öcsédet" -aki, ha jól értem a féltestvéred- mindenhova viszik? Ő mennyi idős?

2012. júl. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

17 éves vagyok. :)

1 évvel ez elött anyával mindenhova együtt mentünk mindent elmondtuk egymásnak..és akkor már öcsém meg volt.. nevelő apum miatt sose tudunk 2esbe beszélgetni mindig ottvan és kiröhög akár mit mondok. öcsém más fél éves.:) tudom őt jo hogy viszik mindenhova ..:) de én is itt vagyok 2 hete nem voltam otthon és anya fel se hivott hogy mi ujság van velem meg ilyenek..:S nélkülem mennek nyaralni.. amikor megkérdeztem hogy és én ? azt mondták nem volt több szoba és ők oda akarnak elmenni..:S

sokan látják ezt igy hogy mindenből kihagynak még mamám is..:S meg anya 2 testvére is.. nevelő apum elég bunkó velem.. mindenért lebasz anya meg ráhagyja hogy ne veszekedjenek.:S

2012. júl. 3. 16:26
 3/11 anonim ***** válasza:
Egyszerűen állj elé, és mondd el neki, hogy ez így nem megy, hogy téged elhanyagolnak, és kizárnak mindenből. Ha szeret, akkor változtatni fog, és nem fogja engedni, hogy apudhoz költözz.
2012. júl. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

már egyszer mondtam anyának,hogy elköltözök apához..

azt mondta nekem hogy akkor nem is akar soha többet látni..

2012. júl. 3. 16:28
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyet mondott,akkor én már rég összepakoltam volna és elmentem volna.Én is elköltöztem otthonról,de én szó nélkül,2nap alatt elhoztam minden cuccomat,csak én már 18 voltam,de viszont én senkihez nem tudtam odamenni.Ha te élhetsz az apukád mellett és jobbnak látod,akkor költözz hozzá
2012. júl. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nehéz döntés. Ebben neked kell döntened, hogy akarod-e ezt tovább, vagy elmész apudhoz. Sajnos helyetted ezt nem tudom eldönteni. Alaposan fontold meg, hogy mit cselekszel, nehogy a végén megbánd.
2012. júl. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2012. júl. 3. 16:34
 8/11 A kérdező kommentje:
öcsém miatt gondolkozok csak rajta , hogy eljöjjek e mert nagyon szeretem igaz hogy csaj féltestvérem de akkor is :S
2012. júl. 3. 16:35
 9/11 anonim ***** válasza:
17 éves vagy, úgyhogy biztos sikerül eldöntened a dolgot, de tényleg kétszer gondold át, hogy mi legyen.
2012. júl. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Vigyázz arra,hogy ne csak azt nézd,hogy szereted az öcséd,mert attól neked ugynaolyan rossz lesz,mérlegelj,hogy mi a fontosabb,hogy az öcsédet szereted és nem akarsz tőle elmenni(akivel úgyis sokat vannak a szülők,mivel még kicsi),vagy pedig fontosabb a te életed,hogy jobb legyen neked,ezt többször gondold át,és remélem jól fogsz dönteni
2012. júl. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!