Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Kiskorú veszélyeztetése?!?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiskorú veszélyeztetése?!? Avagy mindenki lefizethető-e?

Figyelt kérdés

Egyik éjszaka a munkából hazaérve észrevettem, hogy a feleségem "festi" a lakást, és a járólap is össze-vissza van "pamacsolva". A számonkérés kiabálássá fajult, amire az 1 éves gyerekünk is felébredt, akinek keze-lába-arca-szája is festékes volt. Kihivattam az orvost, aki a gyereket és az alkohol befolyás alatti feleségemet is bevitette a kórházba. Szerencsére a gyerekkel nem történt semmi gond, a feleségem viszont letiltott mindenféle információt az állapotáról - még nekem is. 3 hét után kiengedték, azóta a gyerek vele van, de nem értem, hogy a kórház miért nem indított kiskorú veszélyeztetése okkal ellene eljárást.

Válni akarunk - de mivel házasok vagyunk - így csak a bíróság választhat el minket, de ő előbb a gyámügyre ment a gyerekláthatás szabályozása miatt.

Annyi érdekes dolog van, amire nem kapok választ: vajon ennyi embert le lehet fizetni?


- A gyámügy hogy dönthet gyerekelhelyezésről, ha még el sem váltunk? Nem kellene először elválnunk?

- A kórháznak nem kellett volna eljárást indítani, és hogy tudom meg hogy miért nem indítottak ellene eljárást?

-Ragaszkodhatok a gyámügyön hogy vizsgálják ki: alkalmas-e a feleségem a gyereknevelésre?


2009. júl. 8. 16:52
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
49%
A nagyobbik gyerek mit mesélt a dolgokról??? ő hol van?
2009. júl. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
92%
Sem a gyámügy,sem a biróság nem fog a javadra dönteni.Akármilyen bizonyítékot viszel,a bíró csak az anyának ítéli a gyereket.A férj csak arra,jó,hogy fizesse a gyerektertást.Ha az asszony szülei még gazdagok,is akkor az ügyvédjüket jól megtudják fizetni,és még az esetleges kis esélye is elvész az apának.A környékünkben több válás volt,és mind ezt bizonyítja.
2009. júl. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Azért nem mindíg így van ez. A magyar válások 95%-nál helyezik el a gyereket az anyánál. Én az előző kapcsolatom végeztével sikeresen bekerültem a másik 5%-ba. Sőt, amikor 3 évvel később az exem beadta a gyerekelhelyezés megváltoztatási kérelmét, akkor is én nyertem - tehát a gyerek maradt nálam. Idestova 9 éve!
2009. júl. 8. 19:40
 14/20 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem kicsit erőltetett a történeted, és nem is vagy következetes: először azt írod, a járólapot is összepamacsolta a feleséged, utána már azt, hogy a kisgyerek kente össze. Most pont úgy hangzik, mintha mindenképpen megpróbálnád befeketíteni a feleségedet. Akinek egyébként valóban a saját magánügye, hogy mivel kezelték a kórházban, ha ő nem akarja, az orvos SENKINEK nem mondhatja el.
2009. júl. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
55%

De ha iszik a feleseged, akkor egyertelmu hogy te kapod meg a kicsit! Ez nem semmi, ami nalatok tortent. Este az 1 eves festi a lakast??? A higitos uveg mellett???

Amugy az elso feleseged is alkoholista volt, vagy ott mi volt a problema? Es hogy fogsz te mindig ki ilyen noket? Vagy miattad menekulnek az italba?

2009. júl. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
azt egy szóval sem írtam, hogy a feleségem festette össze a járólapot. Abban a pillanatban csak azt vettem észre, hogy össze van "tapicskolva"... később jöttem rá, hogy a gyerek csinálta - egyértelmű volt, mert a kezei és lábai is ugyanolyan fehér festékes volt. A feleségem pedig így, ittas állapotban "vigyázott" a gyerekekre. Szerintem nem is vitathatő a felelősségérzete...
2009. júl. 8. 20:17
 17/20 anonim ***** válasza:
33%
Nekem bűzlik a történeted. Szerintem ez az eset jó volt arra, hogy bebizonyítsd a feleséged alkalmatlan a gyereknevelésre. Csak hiba csúszott a számításaidba amikor az asszony titkosította a leleteit. Szerintem már tanult az előző feleséged hibájából, nem akart úgy járni ahogyan ő. Eddig nem ivott? Eddig biztonságban voltak vele a gyerekek? Egyik pillanatról a másikra senkiből sem lesz alkoholista felelőtlen anyuka. Jó munkához idő kell. Nekem nem jött be a sztorid.
2009. júl. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
93%
Jelentsd be a gyamugyon, hogy iszik a feleseged. Meg a pszichiatrian is volt, ez sem jo.
2009. júl. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
12%
Te hogy fogod a gyereket nevelni, vigyázni rá, ha éjszaka jársz haza a munkából? Addig ki lesz a gyerekkel??
2009. júl. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Mindenképpen szerezd vissza a gyereket, amíg nem váltok el, ugyanannyi jogod van hozzá, mint az anyának. Az nagyon jó pont, hogy az első házasságodból származó gyereket neked ítélte a bíróság! Csak szerezd vissza a gyereket, mert biztos, hogy azt is nézi a bíróság, hogy hol van amíg tart a válás, vagy a gyerekelhelyezési per. Megkérdezhetem hány éves vagy? Így 2 válással a hátad mögött:) Bocsi csak kíváncsi vagyok!
2009. júl. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!