Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elvált szülők ti hogy oldjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvált szülők ti hogy oldjátok meg a közös gyerek ballagását, esküvőjét?

Figyelt kérdés
Nem az anyagi részre gondolok, hanem,arra,hogy hogy zajlik? Mi a volt férjemmel nem vagyunk baráti viszonyban és mindkettőnknek van már új párunk+ újabb gyerekek. A fiam jövőre ballag és már most feltette a kérdést,hogy lesz megoldva? Mert az furcsa lenne még neki is,ha mindannyian együtt lennénk azt mondta. Hát nekem is az lenne,de a gyerek miatt kibírnám.

2012. jún. 25. 21:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ha így áll a helyzet, akkor a fiadnak kéne eldöntenie, hogy mi legyen. Bár biztosan meghív majd mindenkit.

Ha nem megoldható a közös együttlét, akkor a ballagás után külön-külön kéne rendezni egy kis ünneplést. Nyilván két különböző napon.


Amúgy ez a baráti kapcsolat az új partnerekkel azért nem olyan nagy jelentőségű az én véleményem szerint, mert ha szakítanának a felek, semmi nem maradna a nagy barátságból, többet egymás felé sem néznének.

2012. jún. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Lehet hogy számodra nem nagy jelentőségű,én lehet,hogy azért tudom értékelni,mert a tesóm is ugyanebben a cipőben van, de ott az új feleség pl. nem engedi,hogy náluk aludjon a gyerek,az új közös gyereküktől pl megkérdezi rendeljen-e pizzát,viszont a "mostoha gyerekét" nem, ő egye ami van a hűtőben. Vagy a volt férjemék tavaly Olaszországba vitték nyaralni a fiamat is magukkal, a tesóm gyerekét még ide a pesti állatkertbe sem fizetik be, mert az már több pénz, mint ami jár az új asszonyka szerint. Szóval ezt mindenki másképp tudja értékelni!
2012. jún. 25. 22:35
 13/13 anonim ***** válasza:

Sajnos ezt a problémát nem tudják átélni azok, akik normálisan váltak el. Egy bosszúálló exfeleség, exférj elég sok kellemetlenséget tud okozni, és ezek az emberek nem fogják fel, hogy ezzel nem az exükkel szúrnak ki, hanem a gyerekükkel. De sajnos ebben a kategóriában a bosszú mindennél fontosabb, a gyerek csak egy eszköz, ami arra kell, hogy azzal is lehessen keresztbe tenni.

Nálunk a ballagás volt ilyen, de láttam, hogy mire megy ki a játék, előre fel volt állítva a csapda, de átléptem rajta. Megbeszéltem a fiammal, hogy az iskolai részére elmegyek, de utána tartsák meg a ballagási ebédet az anyjával meg a pereputtyával, mi meg majd a következő héten megtartjuk és akkor megkapja az ajándékot is. Az iskolában a lehető legtávolabb álltam meg az exemtől, a gyereket felköszöntöttem, aztán elmentem. Nagyon nehéz volt, de nem akartam belemenni abba, hogy az exnejem megcsinálhassa a balhét.

Viszont nem tudom, hogy ha majd lesz esküvő, akkor ott mi lesz, előre sajnálom a gyerekeket, hogy miként oldják meg ezt a problémát, bár lehet, hogy addigra az asszony bolondok házába kerül és nem lesz már gond.

2012. jún. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!