Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szerintetek szabad hinni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szabad hinni egy pasinak, ha azt mondja el fog válni?

Figyelt kérdés
5 éve ismertem meg, 4 éve házas. Mostanában találkoztunk párszor és azt mondta megszeretett engem, és majd el akar válni. Elvileg csak azért házasodtak meg, mert jött a baba. De most jön a második. Azt akarja várjak rá, de most a 2.baba születése miatt nem tud elválni. Elhigyjem neki és várjak rá, vagy inkább hagyjam?
2012. jún. 17. 18:13
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Ja, olyan szerelmes volt beléd, hogy a nagy ábrándozás közben még összehoztak egy gyereket. Ugyan már :)
2012. jún. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Igazuk van a többieknek! Gondolt át amit írtak! Mindig lesz valami indok, amiért épp nem fog elválni.

Ti mióta találkozgattok? Már akkor is terhes volt a 2.babával a felesége, vagy aközben esett teherbe a nő, amikor már veled is volt kapcsolata? Azért kérdezem, mert nekem az mindent elárulna, ha ti összejártok, s utána a feleség is teherbe esik. Akkor ugye egyszerre hált veled is, meg a nejével is. Ezek után nekem mondhatna akármit is, menekülnék tőle, mert mindkettőtöket átver.

2012. jún. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
57%
Amíg vannak ennyire hülye nők, mint a kérdező, addig van kánaán. 27F
2012. jún. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha a feleségének kamuzott,akkor neked is fog.Elég logikus.Nem értem,miért kell nős férfiaknak más nőkkel kikezdeni,meg fordítva,elég gusztustalan.
2012. jún. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

NEM.


Hatalmas hiba volt kezdened vele (az ő arcán se vékony a bőr, az biztos), és vondd le a tanulságokat!

2012. jún. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Nem, nem fog elvalni, max a felesege dobja ki, de akkor vissza fog vagyni. Ha valaki el akar valni, akkor masnap mar elkoltozik, nem kell honapokig gondolkodni ezen.

Tapasztalatbol mondom, en a feleseg voltam es jobban ismerem az ilyen tipusu ferjeket, mint a szeretok. Persze kivetel lehet, de en erre nem varnek a helyedben.

A birtoklasi vagy mozgatja, ket not akar egszerre, de ha te allitanad valasztas ele, akkor tobabb halogatna, ha a felesege tenne ezt, akkor meg aznap szakitana veled sms-ben.

2012. jún. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Saját tapasztalatom a következő: Megingott a házasságunk, rendbe hoztuk, eltelt néhány év, a férjem rábeszélt, hogy legyen még egy gyerekünk. Én is vágytam még egy gyerkőcre, működik a házasságunk, (gondoltam)így bevállaltuk a kistesót. Még a terhességem vége felé robbant a bomba, hogy az én drágám bőszen udvarol valakinek. Mert sz*r a házasságunk, véletlenül terhes lettem, és évek óta a kanapén alszik... ez volta a csábító duma. Egy darabig ment a cirkusz, hol menni akart, hol maradni. Végül meg elégeltem a dolgot, kiraktam a szűrét, pár napra rá kidobta a barátnője is. Azóta igazi senkiházi csellengő lett, az elmúlt két hétben három nővel láttam, szerintem mindhárman úgy gondolják, hogy csak ők vannak..
2012. jún. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Szabad hinni, de csak azzal a feltétellel, hogy amíg nincs válás, addig részedről nincs szex... rögtön kibújna a szög a zsákból :D csak aztán komoly kapcsolatot ne tervezz vele, mert téged is otthagy majd kisbabával. a feleségnek viszont szerintem kimondottan jót teszel azzal, ha megszabadítod ettől a k*csögtől.
2012. jún. 18. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Ezek szerint a feleseg terhes, es gondolom nem tudnak egyutt lenni, es a pasinak kell utanpotlo, akivel tud.

Amugy meg aki el akar valni az nem mondogatja, hanem cselekszik.

2012. jún. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Légy erős és hagyd ott! Egy percet se várj rá. Jól hangzik, amit mond, és a felszínen úg tűnik, milyen rendes, hogy nem akarja a feleségét sz@rban hagyni a picivel, de gondold végig:

Már akkor sz@rban hagyta a feleségét, mikor viszonyt kezdett veled. +

Mennyire bíznál benne, ha mégis összejönnétek? Mindig ott lebegne a lelki szemeid előtt, hogy vajon van-e vkije, stb... Nem éri meg, csak te mész tönkre bele. Arról nem is beszélve, hogy szerintem is csak oltogat téged. Légy erős és lépj le szerintem, fájjon bármennyire, most kevésbé fájdalmas, mint később.

2012. jún. 20. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!