Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szerintetek szabad hinni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szabad hinni egy pasinak, ha azt mondja el fog válni?

Figyelt kérdés
5 éve ismertem meg, 4 éve házas. Mostanában találkoztunk párszor és azt mondta megszeretett engem, és majd el akar válni. Elvileg csak azért házasodtak meg, mert jött a baba. De most jön a második. Azt akarja várjak rá, de most a 2.baba születése miatt nem tud elválni. Elhigyjem neki és várjak rá, vagy inkább hagyjam?
2012. jún. 17. 18:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez még kamunak is gyenge.
2012. jún. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd. Válni lehet terhes nőtől is.
2012. jún. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
82%

Ha annyira el akarna válni,akkor nem magyarázkodna, hanem elválna. Én egy szavát sem hinném el. Sose fog elválni,mert

1. szereti a gyerekeit

2. szereti a feleségét

3. nagyon jó az egójának,hogy van egy hiszékeny szeretője akivel a változatosság kedvérét jót szexelhet.


(gondolom sokszor mondta neked azt is,hogy bár házasok a nejével,de külön szobában alszanak és nincs szex sem.) Ha elhitted akkor nagyon naiv vagy.

2012. jún. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Nem mondta még, hogy külön alszanak, nem mondta azt sem, hogy nem szexelnek. Nyilván szexelnek, mert nem a gólya hozza a gyerekeket.
2012. jún. 17. 18:23
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak azért vette el a nőt mert jött a baba akkor minek csinált neki mégegyet?
2012. jún. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
88%

Ugyanmár3as.. Ha annyira szeretné a feleségét nem találkozgatna más nőkkel..

Amúgy lehet, hogy amikor elvette szerette (mert az kicsit erős, hogy a gyerek miatt vette el,hisz simán faképnél hagyhatta volna a nőt.)

De igenis vannak olyanok akik azért maradnak házasok, mert hát a gyerekek.. Igaz valakit nem érdekel az sem.. Èrzeketlen az olyan..

2012. jún. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén, kellene neked egy ilyen pasi? Ez nem ember. Nem szereti a feleségét, hisz téged szeret. Akkor a babákat mégis csak a gólya hozza? Vagy, téged képzelt a felesége helyébe? Örülhet a pasi, ha nem vágod nyakon, ennyire hülyének nem nézhet! Vagy?
2012. jún. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
De buta lány vagy. Ha elválik is (most nem, mert terhes az asszony. Aztán még 1-2-3 évig nem, mert két kisbabával g.ci dolog lenne egyedül hagyni azt a szerencsétlen nőt.) szóval ha mégis rászánja magát, akkor majd kucorogtok egy albérletben, a fizuja nagy része a két kicsire megy el, plusz minden hétvégén nyakadba kapod a két kisgyerekét, hát hurrá! Főnyeremény a fickód, megéri várni rá.
2012. jún. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Engem is ezzel hitegettek, és én utólag látom igen, sajnos naiv voltam. Mikor rájöttem hogy átverés, akkor nem volt erőm kilépni ebből, vártam egy kicsit utána szakítottunk.Aki elakarja hagyni a feleségét az elhagyja, nem azt mondja, hogy most ezért nem, később azért nem. Nyilván egy 5 éves gyerek is pici még nem lehet elhagyni a feleséget, és mikor nem lesz pici, majd 18 éves korban.


És milyen ember az akinek a felesége gyereket vár és félre kefél. Biztos a csaj most nem tud szexelni, azért kellesz. Nekem nem kellene többet soha egy olyan ember akinek semmi nem érték, még a saját gyereke sem.

2012. jún. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Ne várj rá.

Tapasttalat.

2012. jún. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!