Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ha valaki valakit szeret,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki valakit szeret, akkor visszajön? Ez mindig így van?

Figyelt kérdés
Egyik fél szakított a másikkal, mondván besokallt. Azt a részt hagyjuk, hogy aki szeret az el sem megy.
2012. máj. 28. 17:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
Ez nincs feltétlenül így,én például most is szerelmes vagyok az exembe,de én dobtam ki,pontosan azért,mert besokalltam,és nem fogok visszamenni Hozzá.Nem teszem meg,mert nincs értelme újrakezdeni,én ezen a véleményen vagyok,és nem is fog változni a hozzáállásom.Pedig tényleg szeretem,csak hát Ő erre nem biztos,hogy érdemes,ezért hagyom az egészet.majd elfelejtem,és találok olyat,aki valóban hozzám illik.Addig meg túl kell élnem.Nem dobom el az önbecsülésemet és a tartásomat,másrészt ahol bárkinek könyörögni kéne az újrakezdésért,ott valami nem stimmel eleve.megvan az oka,hogy vége lett,és kész,ennyi.Akkor hagyjuk egymást.Annak ellenére is,hogy szerelem még van mélyen,legbelül,legalábbis bennem,aki szakított.
2012. máj. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%

Hát pedig ez így van.

De ha ettől eltekintünk, nem mindig megy vissza - mert egy idő után rájön az ember, hogy soha semmi nem változik. Nem véletlenül ment el...

2012. máj. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Egy harmadik miatt ment el.
2012. máj. 28. 17:54
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha van egy harmadik aki miatt lecserélt, nyilvánvalóan nem volt számára kielégítő a kapcsolat. Lazán elmegy ismét.
2012. máj. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha te vagy az érintett fél, akkor csak annyit tudok neked mondani, hogy ez a vonat már nagy valószínűséggel már elment! De csoda még történhet!

Harmadik fél..., így még nehezebb, te is próbálj más emberek felé nyitni és felejteni. Nehéz, de muszáj tovább menni nem egy helyben toporogni.

2012. máj. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nos,ha harmadik miatt hagyott el,akkor ezen igazából kár is rágódnod,emésztened magad,hiszen Te nem voltál elég a számára.Pedig gondolom,nagyon szeretted,és szereted is Őt.Vajon érdemes egy ilyen ember a szeretetedre?Szerintem nem,és ezzel mindenki egyetért.Így arra sem volna érdemes,ha próbálna visszatérni Hozzád,hogy visszafogadd.Hiszen magadra hagyott a bajban,más karjaiba omlott,nem érte be a szerelmeddel.Ezek után annyit sem érdemel meg,hogy egyáltalán gondolj rá!
2012. máj. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

kár várni rá...

az én exem is 3. miatt hagyott ott. aztán nem jött össze, visszajött.

de aztán a csaj szabad lett, ő meg újra, nyíltan irkálni kezdett neki.

rákérdeztem hogy akkor mi van, erre nekem támadt, én voltam a rossz hogy mertem kérdezni.

besokalltam, szó nélkül elhagytam. hiába szeretem még, többé nincs neki mondanivalóm.

azt mondom, bár ne jött volna vissza! akkor már 2 évvel ezelőtt elfelejtem, mint majdnem sikerült és azzal a pasival vagyok, aki akkor várt rám, de emiatt a *** miatt sikeresen elszalasztottam.

2012. máj. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
74%
Hozzám még nem jött vissza. Gyáva. Én meg unom a várakozást.
2012. máj. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
75%
Van egy olyan mondás,hogy" nem,ha szeret el se megy...."
2012. máj. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
48%
aki szeret visszamegy.
2012. máj. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!