Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Nem jo a kapcsolat. De nm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem jo a kapcsolat. De nm szeretnek szakitani?

Figyelt kérdés
a nommel mar 2 eve egyutt vagyunk. csakis en dolgozom. de mindent szeretne csak dolgozni nem. szeretnek magamra is kolteni. de beszlni vele nem lehet. a nyugaslmamat meg megszeretnem tartani mert ha szakitunk nekem lesz rosz.szoval fiuk. hogy vagytok ti ijennel.
2012. máj. 2. 21:15
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát nekem akármilyen nehéz lenne de akkor is megmondanám neki, hogy ez így nem megy tovább, neked is kéne dolgoznod, így nehéz élni meg ilyenekről alaposabban el kéne beszélgetni.Mint írtad hogy nem lehet vele beszélni akkor is valahogy ezt megkell mondani neki, hogy vagy valamit csinál vagy vége mert íy nem mehet tovább.

Tudom rossz lenne meg minden de akkoris megkell tenni.

Ez az élet

2012. máj. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
És miközben te gályázol, ő továbbtanul mondjuk, vagy inkább nem csinál semmit?
2012. máj. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
mi az, hogy a nyugalmadat megszeretnéd tartani és hogy neked lesz rossz? együtt laktok?? nála, v esetleg nálad?
2012. máj. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Utolsó: igazából úgy értette, hogy "meg szeretné tartani a nyugalmát", csak a helyesírás nincs a topon. Gondolom sok stresszel jár, hogy csak ő keresi a pénzt.
2012. máj. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

bocsi nő vagyok


a párom ezt annyival elintézte, hogy rám egy petákot sem költ

és ha valamire pénzt ad, csak szigorúan kölcsön és visszakéri; boltban elvárja, hogy én is fizessek.


tehát légy férfi és minden megoldva.

2012. máj. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
4edik! én ezt a nyugalmát meg akarja tartani úgy értettem, hogy esetleg költöznie kell, vagy hogy együtt laknak és akkor vagy ki kell tennie a csajt, vagy őt teszik ki. de lehet túlbonyolítom:D mert mondta, hogy neki lesz szar. de milyen értelemben?
2012. máj. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha neki nincs pénze, azt azt jelenti, hogy nálad van a pénz. Ezek szerint te osztod be. Ezt tedd úgy, hogy ne tudjon költeni olyanokra, ami szerinted felesleges. Oké, tampon azért kell, de körömlakk nélkül lehet élni és konditerem nélkül is lehet élni. Ha ezekre vágyik, dolgozzon. Érvelhetsz azzal is, hogy ha komolyabbra fordul a kapcsolat, akkor nem fog kapni gyedet, gyest stb. Érvényes a TB kártyája amúgy? És mi lesz, ha veled történik valami. Nem hagyatkozhat csak magára. Ha sokat kell dolgoznod, nem lesz rá időd, fáradt leszel és akkor minek együtt lenned? Játsz rá kicsit. De segíts is neki. Emeld ki, hogy miben ügyes, ezt mondd el neki. Legyen önbizalma ahhoz, hogy keressen és legyen kedve hozzá. Nem mindig csak azért nem dolgozik egy nő, mert plázacica és azt sem tudja, hogy mi az a munka.

Mondom ezt, mint nő. Kell nekünk a kemény férfi, ne legyél papucs.

2012. máj. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szereted?
2012. máj. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!