Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szerintetek is elfogadható ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is elfogadható ez a gyerektartás?

Figyelt kérdés

30e anyukának számlára, 20e a gyerek nevére nyitott számlára, amihez csak mindkét szülő aláírásával lehet hozzáférni vagy a gyerek 18 éves korában.

Ez összesen kevesebb, mint apuka fizetésének 20%-a.


Ti elfogadnátok?


2012. ápr. 24. 16:34
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
56%

"Nem , apuka az egész ellátást kell fizesse, anyának nem kell hozzátenni, ő természetben tesz hozzá. "


Pff...azért kérem szépen, az apának az ellátás felét kell állnia, mi az hogy az anya természetben tesz hozzá? És akkor anya nem vesz a gyereknek 10 deka felvágottat, majd felhívja apát aki mondjuk 200 km-re lakik, h te Józsi vegyél a gyereknek reggelit és hozd már el, ez a te feladatod én majd megfürdetem meg felöltöztetem...

2012. ápr. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

A gyerektartás a gyerek pénze a szülők nem mondhatnak le önkényesen a 20%-ról a bíróság nem engedné. A teljes 20 %-t is lehet számlára utalni.

Ahogy előbb irták amiről nincs papír az lóg a levegőben.

2012. ápr. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Ne mondj le a gyereked nevében! Mit mondasz majd neki, mikor a bank viszi a lakását éppen, és nálad sír?! Tudod, most lehetne saját házad is akár, de én nagylelkűen lemondtam róla a nevedben. Ne hidd, hogy mindig így viszonyul az apa a gyerekéhez! Lehet, de sokan koppantak már, pl. én is. Többszázezres fizetésből nem hajlandó 5, azaz 5ezer forintot félretenni a beteg gyerekének! Egy új nő, és nagyon megváltozhat a helyzet, vigyázz, ne légy naív!
2012. ápr. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Pofám sem lenne többet elfogadni, de én látom nem olyan vagyok, mint az ide válaszolók egy része.
2012. ápr. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!