Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tegyek? Nem tudom mi van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nem tudom mi van, nagyon össze vagyok zavarodva.

Figyelt kérdés

31 éves vagyok, házas van két kicsi gyerekem, egy szép feleségem. A munkahelyemen van egy velem egykorú lány, végtelen aranyos kedves szeretni való nő! A szinpátiánk kölcsönös. Neki is van élettársa és egy nagyobb lánya.

Nálunk a feleségemmel olyan egyhangú minden, sokat veszekszik velem, nagyon nehezen tudunk megbeszélni mindent. A másikkal olyan jókat lehet beszélgetni, sokkalmegértőbb, és per-pillanat szerintem jobban is szeret. Mit csináljak, itt vannak a gyerekek olyan kicsik még, meg nem akarom őket elveszteni.


2012. márc. 28. 18:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha otthagyod: egyedül marad, évekig akár depressziós, félőrült lesz. Nem kap munkát, Teljesen bizonytalan lesz a megélhetésük, minden. Ez az egész a gyerekeken csapódik le. Ha nem tudja össszeszedni magát, majd 3-4év múlva mehetsz nevelni helyette az addigra teljesen tönkrement,viselkedészavaros, depressziós, később drogos gyerekeidet. Na, ha addig nem ,majd akkor otthagy ez a nőd is. És ez egy nagyon valószínű jövő. Gondolkodj. Felelős vagy értük!
2012. márc. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Megértem hogy sokat veszekedsz a feleségeddel, és néha esetleg az agyadra megy már az egész, de hogy ha otthagynád a feleséged akkor tuti kész idegroncs lenne. Az én szüleim elváltak, 3 kistestvért hagyott itt az apám rám meg anyura, majd mi neveljük fel őket, mert ő képtelen lenne rá, szétszakítani meg nem szeretné őket. Életünk legnehezebb éve volt az előző év, és még most is az... Anyu éveken keresztül itthon volt és nevelte a gyerekeket. Nagyon jó kis munkahelye volt, ám egyedülálló anyukaként nem vették vissza, tudvalevő a kisgyerekek ha lebetegszenek stbstb... Így hát anyu elkezdett egy új sulit, hogy majd 1-2 éven belül találjon is valami rendes munkát. Jelenleg ismerősön keresztül dolgozik, szégyenli a munkáját. Emelett a szerelmi életét is nehezen tudja rendezni, én segítek neki legtöbbször, hogy valahova ki is tudjon mozdulni. A gyerekeken lehet érezni, hogy szomorúak az apjuk miatt, bár nem volt egy fantasztikus ember, és sok rosszat okozott nekünk, de még is hiányzik nekik.

Tehát nagyon remélem hogy nem hagyod ott a feleséged, hisz ahogy írtad egy szép nőről van szó, 2 kisgyerekkel. Ne tedd ezt vele... főleg ne egy másik nő miatt, akinek szintén van kapcsolata. Ne menekülj a problémák elől! Beszéljétek meg a problémát.

2012. márc. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Egyépként nem csak a másik nőröl van szó. Ő csak egy menedék az amúgy is háborús házasságomban ahol szinte csak hullámvölgyek vannak.
2012. márc. 29. 20:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!