Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tegyek? Nem tudom mi van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nem tudom mi van, nagyon össze vagyok zavarodva.

Figyelt kérdés

31 éves vagyok, házas van két kicsi gyerekem, egy szép feleségem. A munkahelyemen van egy velem egykorú lány, végtelen aranyos kedves szeretni való nő! A szinpátiánk kölcsönös. Neki is van élettársa és egy nagyobb lánya.

Nálunk a feleségemmel olyan egyhangú minden, sokat veszekszik velem, nagyon nehezen tudunk megbeszélni mindent. A másikkal olyan jókat lehet beszélgetni, sokkalmegértőbb, és per-pillanat szerintem jobban is szeret. Mit csináljak, itt vannak a gyerekek olyan kicsik még, meg nem akarom őket elveszteni.


2012. márc. 28. 18:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Vedd már elõ a józan eszedet, addig minden szép,amig nem éltek együtt.

Amig a terhet nem együtt hordozzátok, tudja a te gondodat, te tudod az õ gondját?

Ha sokat veszekedik veled a feleséged, meg is érdemled, meg van rá az oka.

2012. márc. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Van családod, ne gondolkozz másban!!! Lehet, hogy jelen pillanatban az a másik "tiszta tökélynek" tűnik, de ez nem így van, csak egyszerűen arról van szó, hogy egy kezdeti kapcsolat "bizsergését" nem lehet összehasonlítani egy már régóta működő kapcsolat "egyhangúságával". Próbáljál inkább arra koncentrálni, hogy hogyan tudod jobbá tenni/megmenteni a házasságodat, mert gondolom ez a feleséged oldaláról sem tűnik tökéletesnek. Hidd el, hosszú távon az "én gyerekem, te gyereked, mi gyerekünk" felállás minden, csak nem "problémamentes".
2012. márc. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
79%
Ha arra gondolsz,hogy elválj,akkor ne tedd!A férfiaknál ezt úgy nevezik,hogy kapuzárási pánik.Gondolom nálad is ez a helyzet.Kérlek semmiképp ne hagyd el a feleségedet.Gondolj a 2 gyerekedre.Beérnéd kéthetente egyszeri láthatással?És ha a feleséged úgy gondolja,hogy megtiltja,hogy láthasd őket,akkor mi van?Elhagynád a feleséged és két KICSI gyerekedet egy másik nő miatt csak azért,mert a feleségeddel nem jöttök ki jól?!Beszéljétek meg!Mond el neki,hogy mi bánt,hogy min kéne változtatni!De azért,mert most van egy nő,akinek ráadásul élettársa is van elválnál a feleségedtől?Gondolkodj már,mielőtt olyat teszel,amit később ezerszer megbánsz!Nem győzöm hangsúlyozni:Gondolj a két KICSI gyerekedre.Forogjon az a gondolat a fejedben,hogy kéthetente EGYSZER láthatod őket!Ráadásul még fizetned is kell havonta,bár ez mellékes.Gondolj a gyerekeidre!!
2012. márc. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 tetris ***** válasza:
100%

Azért tűnik a feleséged kevésbé értékesnek most, mert a másik nő olyan kedves veled. Hidd el, ha a kedves nő lenne a feleséged, akkor most ő lenne a kevésbé értékes.

Mindig az tűnik érdekesnek, értékesnek, ami elérhetetlen, ami tilos. Úgyhogy maradj csak szépen az asszonyka, meg a picik mellett, és a másik maradjon meg mint kedves kolléganő, de nem több.

2012. márc. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Az ismeretlen mindig izgalmas és jobbnak tűnik....Maradjon is így.Próbáld hanyagolni a munkahelyi nőt...
2012. márc. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
A feleségeddel vannak problémáitok, 2 kisgyerek. másik nővel napközben elbájologsz, persze, hogy ő kedves, megértő, de ha együtt lennétek, vele is meglennének majd később a napi kis konfliktusok. Inkább közeledj a feleségedhez.
2012. márc. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy kapcsolatban sokszor vannak hullámvölgyek és persze menekülni sokkal könnyebb,mint megoldani a helyzetet.Kihűlt egy kicsit a kapcsolatotok,vidd el a feleségedet valahová csakúgy gyerekmentesen és beszélgessetek a feleséged és te is felszabadultok egy kicsit,feleségednek sem biztos,hogy könnyű kicsit kényeztesd és érezze a támogatásod.Ahol gyerekek vannak sose zökkenőmentes a kapcsolat,mindig dolgozni kell rajta,ápolni.Ugyanígy lesz a következőnél is,szerelem,hirtelen fellángolás,majd jönnek a problémák...Ha az utcán szembejön veled egy szimpi csaj egyből lecseréled a régit?!
2012. márc. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
gondolj arra, ha a kollegád lenne a feleséged és a feleséged a kollegád, akit mindig szépen, meg vigyorogva látsz csak, ugyanezt éreznéd.
2012. márc. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

3-asnak:

mindenben igazad van - de: "kapuzárási pánik"??? Egy 31 éves srácnál? Jaj ne.....Az még rosszabb fizikai állapotú, nem túlzottan nagy önbizalmú férfiaknál is úgy 55 éves koruk után jelentkezik..!

Kedves Kérdező, te meg maradj a családoddal. Neveljétek fel együtt a gyerekeiteket, legyetek többet együtt szabadidőtökben és ne hagyjatok soha semmit kibeszéletlenül.

2012. márc. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

ezt én is észrevettem, hogy az ösztönök, meg vonzalom, néha homlok egyenest ellentmondanak minden normális, boldogító dolognak.

én is ezt érzem néha és észérvekkel nézve boldog párkapcsolatom van.

és amikor bennem van ez, a legszenvedélyesebb szeretkezés sem csillapítja a párommal. mert tényleg abban, semmi izgalom nincs.mindig egyértelműen van.

2012. márc. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!