Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Különélő szülőket kérdeznék,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Különélő szülőket kérdeznék, akik meg tudtak egyezni a gyermek láthatásában. Hogyan oldották meg?

Figyelt kérdés
Bírói végzés nélkül megegyeztünk,(hivatalosan azért lefektetve)hogy mikor kinél van a 7 éves fiúnk.Mindkettőnknél ki van alakítva az élete,(saját szoba,ruhák,játékok,napi rendszer)Nagyjából azonos időt tölt mindenhol.Olyan szülőket kérdeznék akinek van tapasztalata ilyen téren,hogy működik-e így náluk,meg tudták-e tartani a jó légkört és hogyan osztották be az időt?Nálunk ez kb. 8 hónapja van így.Én az édesanyja vagyok,van egy 3 hónapos kishúga az új kapcsolatomból.Jól viszonyul hozzá,férjemmel is de az apukájával is jó a viszonya.Ő amúgy egyedülálló.Köszönöm a válaszokat és szívesen cserélnék tapasztalatot.

2012. márc. 26. 22:00
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,hasznos volt...igen én is attól tartanék,hogy az apját nem tekintené egyenrangú szülőnek ami pedig szerintem fontos...nálunk hálisten könnyen megoldható az iskolába járás is...mivel mindketten nagyon ragaszkodunk hozzá,remélem nagyobb korában is jól alakul az élete így velünk,mellettünk....
2012. máj. 23. 22:56
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is hetes váltásban vannak a gyerekek már lassan 10 éve. Nincs vele gondunk.
2012. jún. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

A családban egy kisfiú szülei akkor váltak el, amikor 10 éves volt. Ugyanígy mindenhol szoba, játékok + normális a viszony. Mindenhol van új pár is.

A gyerek ott van, ahol akar lenni. Van, hogy hetekig az anyánál, hétvégén az apánál, van, hogy fordítva. Jól működik.

2012. jún. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!