Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Még kezdő vagyok a témába hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még kezdő vagyok a témába hol kell beadnom a válást és milyen papírt kell kitöltenem hozzá?

Figyelt kérdés
2012. márc. 15. 20:27
 1/7 anonim ***** válasza:
bemész a bíróságra kitöltessz egy papírt és befizetsz 30 ezer forintot
2012. márc. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A biroságon van ingyenes panasnap, ott minden felvilágositást megkapsz, segitenek megirni a keresetet is.
2012. márc. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
49%
Ha tetted is ilyen átgondolt, mint a kérdésed (megfogalmazása), a "válást" először a nyelvtan tanárodnak add át (ha volt...).
2012. márc. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 busing válasza:
a bíróságra kell beadni a kérvényed. de jól gondold végig a döntésed ha gyerek is lett idő közben akkor bonyolitja a dolgokat.vagyon megosztás stb az is fontos függ az időtöl hogy mennyi ideje vagy házas ha még nincs 5 év és nincs gyerek akkor pik-pak meg lessz.ami nem lényegtelen még próbáld olyan időben be adni hogy ne legyen valami féle szünet a bíróságon mert akkor akár 6 hónapoig is tudják húzni vagy tovább.sok sikert
2012. márc. 20. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Be kell menned a bíróságra. Ott adnak egy űrlapot (házasság felbontás kereset levél) és azt 3 példányban kell kitöltened. De ha bemész pénteken egy panasz nap alkalmával, akkor ott ki is töltik neked és segítenek mindenben. Kell hozzá a házassági anyakönyvi kivonat eredetben és mindenféle személyes adat mindkettőtök részéről.


De tudsz kérni költségmentességet is, ha jogosult vagy rá. Ott megtudod kérdezni és akkor nem kell kifizetned.

A jelenlegi ára: 12.000,- Ft (úgy tudom).

2012. márc. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 okokososkokododo válasza:
Persze a papírok kitöltéséhez helyesen kell írni.
2012. márc. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 pofon ***** válasza:
Még kezdő vagyok a témában :D :DDDDD XD XD XD
2012. márc. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!