Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Sokat veszekszünk mert hazudoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokat veszekszünk mert hazudozik. Elhagyjam?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok. Volt már kapcsolatom, de ez az első pasim akivel össze költöztünk. 6 hónapja lakunk együtt, de sokat vitázunk. A baj az, hogy volt egy csaja a páromnak. El is akarta jegyezni, de a nő vissza utasította mert házas volt még. A párom álította nekem, hogy már nem is beszélnek, de folyton le bukik, hogy sms-eznek. Olyanokat írt nem rég a nőnek, hogy:sokat gondolok rád,nagyon hiányzol,stb. Fel ér 1 vallomással. Engem meg folyton kritizál és nem bízik bennem.Vádolgat, ha haza megyek a szüleimhez, hogy biztos pasizni voltam,stb...! Szerintetek szóvá tegyem neki az smsezést? Én már úgy érzem szakításra ad okot hisz hazudozik nekem. Ezt már december óta tudom. Akkor beszéltünk róla, de ugyanúgy át ver.

2012. márc. 6. 10:43
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Olyan szépen indult ez az egész. Most meg itt állok és úgy érzem egy nagy semmi az egész! Hogy lehet valaki ennyire kétszinű? Ha neki még mindig az a nő fontos miért akar egyáltalán velem lenni? :( Sőt! Minek jött össze velem? Nekem így már nem jó.Hogy bízzak ezek után benne???
2012. márc. 6. 12:21
 12/14 anonim ***** válasza:

Sehogy!!Neked ne az legyen a célod,hogy bízz meg benne ezek után.Bármennyire is fájó lépj tovább,ne érd be ennyivel mert Ő nála van 1000×jobb.Magadat nézd,neked mi a jó!Te mit tudsz adni egy kapcsolatba és ezt a másik részről is elvárhatod.Amit írtál, nekem úgy tűnik te csak úgy vagy neki,hogy ne legyen egyedül. De ha ne talán akadna valaki "jobb" vagy a régi nő egy percig sem gondolkozna mit csináljon.

Te se tedd!!!

2012. márc. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem eri meg hogy szenvedjel,fiatal vagy es kapsz mas pasit magadnak,ha mar igy kezdte a hazugsaggal akkort nem is valtozik meg,mert latja hogy tursz neki,az en velemenyem,szakits vele amig nem tul keso
2012. márc. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Remélem, már nem vagy vele!!
2012. márc. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!