Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Sokat veszekszünk mert hazudoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokat veszekszünk mert hazudozik. Elhagyjam?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok. Volt már kapcsolatom, de ez az első pasim akivel össze költöztünk. 6 hónapja lakunk együtt, de sokat vitázunk. A baj az, hogy volt egy csaja a páromnak. El is akarta jegyezni, de a nő vissza utasította mert házas volt még. A párom álította nekem, hogy már nem is beszélnek, de folyton le bukik, hogy sms-eznek. Olyanokat írt nem rég a nőnek, hogy:sokat gondolok rád,nagyon hiányzol,stb. Fel ér 1 vallomással. Engem meg folyton kritizál és nem bízik bennem.Vádolgat, ha haza megyek a szüleimhez, hogy biztos pasizni voltam,stb...! Szerintetek szóvá tegyem neki az smsezést? Én már úgy érzem szakításra ad okot hisz hazudozik nekem. Ezt már december óta tudom. Akkor beszéltünk róla, de ugyanúgy át ver.

2012. márc. 6. 10:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Maradhatsz ebben a kapcsolatban és csinálhatsz úgy, mintha minden rendben lenne. De én javasolnám, hogy hagyd el, amilyen gyorsan csak lehet. Nem is értem mit vacilálsz ezen. Egyértelműen váló ok. Lehet, hogy fizikailag nem csalt (még) meg, de számomra már ez sem hűséges viselkedés.
2012. márc. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
igen, ha még nem szakadt el a nőtől, egyértelműen hagyd el. Ha meg állandóan kritizál és nem bízik benned, úgy nem lehet tervezni hosszútávra. Szerintem az önbecsülésed tönkremegy és azt hiszi, mindent megtehet veled, mert elnézed, ha folytatod ezt a lealázó kapcsolatot.
2012. márc. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen voltam mint te, szerelmes, de nagyon vakon és bíztam abban hogy megváltozik az akkori barátom. Hát nem. Megalázott, megcsalt, ennyi bőven elég lett volna egy szakításhoz, de mindig megtaláltuk egymást, sajnos... vegyél erőt magadon, nézd kívülről az egészet és hagyd ott mert te is tudod hogy ez így nem jó, pláne nem hosszú távon! Te nem ezt érdemled! Sőt egy nő sem érdemli meg ezt a bánásmódot.

Nekem most van egy barátom, több mint egy éve, szerelmes vagyok belé, de még egyszer senki nem csinálhat belőlem idiótát, ha okot ad rá, egyből elhagynám. És ezt nem azért írom mert nem szeretem, hanem van tartásom. Kitartás!

2012. márc. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nincs lezárva az előző kapcsolata. Egyértelmű. A féltékenységéről meg csak annyit, hogy mindig az kiabál, akinek a háza ég. Az előző nőjét sem értem. Ha szakítottak és itt vagy te, miért nem tartja tiszteletben a kapcsolatotokat. Na persze, legyezgeti a hiúságát, hogy ez a szerencsétlen még mindig kapar utána. Hagyd őket a fenébe, ne használjon senki hiánypótlásra. Szia!
2012. márc. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
A nő nem is tud rólam, de ha tudna is húzná a párom agyát.És szerintem élvezi, hogy 2 éve csak kapar érte a párom. Nem akar semmit tőle csak a lapos házasságában jól esik neki, hogy a párom még enyi idő után is megy utánna.illetve szerintem amolyan menekülési útvonalnak tartja fenn ha el válna. :( nagyon rossz érzés! Szeretem a párom, de már nem bízok benne és nem hiszek neki! Mondjam el neki, hogy tudok az újabb smsekről? Nem akarok paraszt lenni, de én már így nem élvezem ezt a dolgot és nem akarok vele közös terveket szőni mikor még most is a nőre vár!
2012. márc. 6. 11:04
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

El kell mondanod neki, hogy tudsz mindenröl, es nem akarod igy tovabb folytatni. Hidd el semmi ertelme, csak magadat emeszted fel. Lepj le, nem eri meg maradni! Nem fog egy csapasra megvaltozni a parod, a helyedben mar nem is tudnam igazan a paromnak nevezni. Ö meg mindig valaki mas parja, es nem fair, hogy ezt jatssza veled.

Amugy meg a kritizalas, meg bizalmatlankodas reszeröl: hat, ezzel csak azt bizonyitja, hogy neki van vaj a füle mögött, illetve szeretne, ha rad tudna bizonyitani valamit. Gyava alak, akarmennyire is szereted, gyava alak.

2012. márc. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha én lennék ilyen helyzetben, tuti ott hagynám mint kutya a sz@rt. Nehogy már! Minek képzel ez a pasi téged, valami kapcarongynak?! Ha nincs ló, jó a szamár is?! Nálam ez már automatikusan szakító ok. Veled van együtt, mégis más nőnek küld sms-t, hogy nagyon hiányzol, stb? Nem hagynám, hogy ennyire megalázzanak, hülyének nézzenek, akár mennyire is szeretem.
2012. márc. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

az, hogy vádolgat, az is azt mutatja - ő csinálja azt, amivel vádol - ez egy jellegzetes vonás: azzal vádolni a másikat, amit titkolni akar.


Kérdező: hagyd ott, magyarázkodás nélkül - tünj el az életéből. Egy hosszabb-rövidebb idő után meggyógyul a lelked - és helyet adsz a szívedben egy tiszta szerelemnek - ami bizalomra és őszinteségre épül

2012. márc. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Amikor először le bukott és el megkérdeztem mi a helyzet a nővel azt mondta, hogy már nem szereti mert csak játszott vele a nő.Álította, hogy már nincsenek kapcsolatba sem csak a nő kérdezi meg tőle néha, hogy hogy van meg mi újság, de nem is válaszol neki. Akkor le zártam magamban, hogy ez volt, de már vége van.Nincs közöttük semmi. Aztán a december 20-án írta a nőnek ezeket az smseket úgy, hogy engem azzal szédített, hogy közös gyerek meg stb...! Dec.24-én ki készített idegileg mert haza mentem karácsonyozni a szüleimhez és álította, hogy pasizni voltam. Akkor 3 napig nem beszélt velem csak azt hajtogatta, hogy pasizni voltam meg, hogy szégyeljem magam amiért karácsonykor itt hagytam. Bűntudatom lett amiért haza mentem. Persze akkor még nem tudtam a 20 és 23-i smsezgetésükről, így bocsánatot kértem tőle és próbáltam a kedvébe járni. Én marha. Szerintem ez nem volt fair tőle! Engem ki készített csak azért mert karácsonyozni akartam a szüleimmel miközben ő egy másik nőnek irogatott ilyen sms-eket! Én úgy érzem nem hibáztam amiért a szüleimhez mentem karácsonykor. Ő viszont igen.1:mert hazudott és ilyen sms-t kűldött a nőnek 2:mert ki készitett idegileg.
2012. márc. 6. 11:26
 10/14 anonim ***** válasza:
Hagyd ott!!!!
2012. márc. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!