Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogy működik egy válás két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy működik egy válás két picike gyermekkel, autóval, lakáshitellel? Minden közös, kivéve az én örökségem, amit a lakásba öltem.

Figyelt kérdés
Valószínű válni fogunk férjemmel, együtt indítjuk a pert, de van lakáshitelünk, nagyon sok. Nem akarjuk tovább fizetni ezt a lakást, mindenképpen külön mennénk. Én egyedül nem tudom fizetni, Ő meg hülye lenne fizetni, ha nincs is ott. Nyílt házasságot meg nem akarok, mindenképpen nélküle boldogulnék.

2012. febr. 28. 09:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Előző vagyok.Honnan tudjátok,hogy milyen autója van?Lehet, a legalapabb,nem kell luxusautó legyen. Mi pont így vagyunk egy kis értékű autóval,lakáshitellel? Ne ítéljétek már egyből el...
2012. febr. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Utolsó hozzászóló, nagyon megértő vagy. Én nem úgy mentem férjhez, hogy el akarok válni! A férjemnek van lakása, ott az anyós él, de oda nem akartunk költözni. Tehát neki van hová menni. Nekem meg anyumhoz, ha minden kötél szakad. A legalapabb autónk van, kb. 350 eft-ot ér most. Ami szintén a férjemé, de gondolom arról lemondana, ha válásra kerülne a sor, ő se akar a gyerekeinek rosszat. Aki meg azt gondolja hogy a 21.században luxus egy autó, az nagyon téved, gondolom pont az írt nekem ilyeneket akinek van autója és lehet gyereke sincs. És igenis ÉN foglalkozom a gyerekekkel, mert én vagyok reggeltől estig velük,amíg a férjem haza nem ér és nem a csajozáson gondolkodom, az már hidegen hagy. A gyerekeknek és magamnak akarok jót, a férjem szexuális élete már nem érdekel hogyan oldja meg, túltettem magam ezen a témán. De valahogy biztosan lesz, koldusbotra nem fogunk jutni, de a gyerekeimnek nyugodt életet akarok biztosítani, nem egy veszekedős apával akarjuk leélni az életünket!
2012. febr. 29. 12:51
 13/13 anonim ***** válasza:
A "megértő" vagyok! Remélem,tényleg ilyen erős vagy!Nekem hasonló a szitum,talán ezért is értelek meg! Ha van hova menned,ne gondolkodj, nekem nincs sajnos de remélem, megoldom...Minden jót!
2012. márc. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!