Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elofordult mar valakivel hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elofordult mar valakivel hogy valas utan ujra osszejott a parjaval? Es jol sikerult?

Figyelt kérdés

2012. febr. 26. 11:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Igaz, nem válás után, de szakítás után 2 évvel. Mikor előszor próbálkoztunk én épp akkor léptem ki egy hosszabb kapcsolatból, és még eléggé implikálódva voltam, így nem nagyon jött össze, még érzelmileg nem voltam teljesen független, aztán az ex is bekavart, vissza akart kapni.

2 évvel később újra összejöttünk, azóta minden a lehető legjobb, együtt élünk, nyáron esküvő.

2012. febr. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Van ilyen. Amugy akkor jön rá a fél kit is veszített amikor el váltak.A válás az személyiség teszt is egyben. Főleg azok jönnek össze, kivétel ha egyik már le is zárta a kapcsolatát, ahol nem tapossák egymást váláskor, vagy az egyik fél nem tapossa a másikat.
2012. febr. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Akkor szoktak össze jönni, amikor föl fogják, hogy ki kit veszített. Erőltetni a dolgot nincs értelme.Álltalában , tanulnak az emberek a hibáikból és másképp csinálják. Sajnos ma a legtöbb válás során tapossák egymást azok akik egykor egybe kötötték életüket.
2012. febr. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

nekunk rossz volt a hazassag vegig, de gyorsan valtunk el.

de szerintem o nem akarja, annyira megbantottam.

2012. febr. 26. 12:47
 5/18 anonim ***** válasza:
hm, minek kellett megbántanod, amugy van szád és nem nagy dolog mégis emberi dolog, bocsánatot kérni.
2012. febr. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom elképzelni, mert amíg lehetett, kitartottam amellett, hogy összetartsam a családot, de a férjem nem volt partner, neki új élet kellett. Emiatt kijött belőle a személyisége rondábbik része is, amivel együtt már visszataszító nekem. És egyáltalán nem érzem a páromnak, önző defektes lény. Szóval nem valószínű :D.
2012. febr. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
mar bocsanatot kertem
2012. febr. 26. 13:22
 8/18 anonim ***** válasza:
De, most mit vársz el. Senki nem tudja mi volt a házasságodban. Neked kell rendezned a dolgaidat. Ha meg bántottad, akkor mit vársz el tőle. Rá jöttél kell ő másnak is, vagy ha ló nincs jó a szamár is?????????????
2012. febr. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Szerintem igen előfordul de ahhoz szerintem több időnek kell el telnie,az ember ilyenkor átgondolja magában hogy mit hibázott és mi az amit veszíthet a másikkal.Mert amikor ott van akkor nem értékeli a dolgokat.De amikor huzamosabb ideig nincsenek együtt akkor kitisztul a kép a másikkal kapcsolatban hogy ő nem is olyan rossz ember,csak maximum ő nem tudta elfogadni a dolgait.Ilyenkor az emberek össze jönnek egy másik emberrel többnyire ami legtöbb esetben nem működik és ott értékelődik át a másikban a dolog és rájön hogy még is csak az ex volt az igazi és ő az aki neki kell,én szerintem van ilyen,sok ilyen embert ismerek és azóta töretlen a kapcsolatul.De ehhez mint két ember kell hogy így gondolja és annak is függvénye hogy mikor és hogyan váltak el egymástól.
2012. febr. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Ja és nagyon kell ahhoz szeretned a másikat!!
2012. febr. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!