Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elofordult mar valakivel hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elofordult mar valakivel hogy valas utan ujra osszejott a parjaval? Es jol sikerult?

Figyelt kérdés

2012. febr. 26. 11:40
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
és semmi érdek nem merülhet fel a dolgokban.csak is szín tiszta érzelmekkel és megbánással.
2012. febr. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom utolso
2012. febr. 26. 16:16
 13/18 A kérdező kommentje:
es utolso elotti
2012. febr. 26. 16:16
 14/18 anonim válasza:
Ha szép volt,ha szerelem volt,akkor lehet az újra. Minden napsütést, felhő sőt vihar követ,de az sem tart örökké. Ha ő szeret, adj még egy esélyt a kapcsolatnak. Ne várj egy percig sem , még ma keresd meg, vagy írj neki pár sort.
2012. febr. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Amugy egyet nem értek. Ha szereted akkor miért mentek külön. Van aki a válással le zárja azt az életszakaszát. Mert a válás , ezért is hívják így le is zárás egyben. Szerintem érdemesebb egy párkapcsolatban szeretni a másikat, mint reménykedni a válás utánni újra együttben.

Szerintem amugy nagyon ritka ez, hogy összejöjjenek. Ahhoz nagyon kis sérelmek kellettek, rásadásul talán még a gyermek érdekében megpróbálták, de kevésnek sikerült. A sérelmek mindig ott lesznek, s előbb vagy utóbb felszínre kerülnek. Az is biztos, hogy a vétkes félnek esetleg nagyot kellene változtatnia. Álltalában az a gond, hogy bizalmat és érzéseket eredeti vagy jobb állapotba visszaállítani a legnehezebb dolog. Ezért jobb a párkapcsolatot ápolni ha szeretik egymást, mint majd ha esetleg. Hát igen, a töltöttkáposzta, és kutyából nem lessz szalonna illik ide. Persze vannak kivételek, de ritka.

2012. márc. 2. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Álltalában válás előtt, de közben jönnek rá , hogy ki kit veszíthet. Nagyobb az esélye anna, mint válás után. Akkor már úgy jön ki a dolog, ha ló nincs jó a szamár is.

Ritk az is, hogy válás után még valaki is arra vár, hogy a másik majd lépjen. Álltalában új kapcsolatokat épít ki, társat igyekszik keresni, vagy egyedül szeretne maradni.

Szóval szerintem még válás közben vagy előtt az esélyesebb, de már közben is ott a lehetősége annak, hogy a másik már le mondott magában a másikról és a válás már csak jogi formula. Ezért nem értem és értette akár az én kapcsolatomban, hogy miért nem lehet jól csinálni míg van párkapcsolat.

2012. márc. 2. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
100%

Saját tapasztalatom alapján, nem biztos hogy ugyan olyan lesz mint valaha volt és egyszerűbb, szerencsésebb, üdítőbb is talán új párkapcsolatot kezdeni, lezárni a régit. Lehet hogy ez a nehezebb út, de szerintem ezt meg kell járni, mert a felmelegített leves nem biztos hogy az igazi lesz. Szóval szerintem próbálj meg új életet kezdeni és élvezd ki minden egyes percét. Csinálj dolgokat a szabadidődben amiket szeretsz és még ha nem is keresed, biztos rád talál a boldogság. Lehet, hogy ez furán hangzik, de próbáld meg meglátni az élet apró szépségeit!

Akárhogy is döntesz, sok sikert kívánok hozzá és remélem sikerült segítenem ebben a kérdésben!

2012. márc. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Hát igen, ezért mondják azt, hogy érdemes megbecsülni azt ami van, nem pedig kapkodni amikor már tudja az illető, hogy kit és mit veszített.
2012. márc. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!