Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Akkor is megkaphatja az anya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor is megkaphatja az anya a kizárólagos felügyeleti jogot, ha veszteséges vállalkozása van és a férj tartja el a családot?

Figyelt kérdés
A gyerektartás nagyon kevés lenne ahhoz, hogy a hitelek felét, a rezsit kifizesse, valamint a gyerekeket is eltartsa belőle.
2012. febr. 14. 18:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez bírónő függő! Általában anyapártiak. Keress egy jó ügyvédet!
2012. febr. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rendes, jólelkű a bírónő. Persze ettől még lehet anyapárti.
2012. febr. 14. 20:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha a gyerektartás nagyon kevés, te sem állsz túl jól anyagilag? Ez így nem előny,de ha csak épphogy valahogy megélnek, az anyánál van a helye a gyereknek(és a nagyszülők is támogathatják, ha más nem legalábbis azt mondják), és oda is szokták ítélni. Fel is adhatja a veszteséges vállalkozást, vagy most majd csinál belőle nyereségest...Alkoholizmus, kezelhetetlen pszihiátriai probléma, nagyon rossz életvitel,ilyesmikkel érdemes próbálkozni, ha valamelyik fennáll.
2012. febr. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szerintem is bíróság függő. A mai világban már nagyon megnézik azt, hogy melyik fél tudná biztosítani jobban a gyermek megélhetését. Azért azt senki nem vonja kétségbe, hogy azt a gyereket el is kell indítani a világban majd(iskoláztatás, esetleg egy kis kezdő tőke stb.)

Ha egyik szülőnek nagyon rossz az anyagi helyzete, a másiknak viszont jó, akkor bizony van esélye arra a jobban keresőnek, hogy megkapja a gyermeket. Bár tény, hogy csakis kizárólag ezért elvenni egyermeket, nem igazán jellemző. Ehhez még valóban kell, hogy párosuljon esetleg pszichés probléma stb.

2012. febr. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Annál nagyobb hülyeség szerintem nem létezik, minthogy a "gyereknek az anyja mellett a helye". A gyereknek ott van a helye, ahol jobb neki. A legjobb az, ha egyenlően veszi ki a részét mindkét fél.

Szóval csak az anyagiak miatt nem fognak odaítélni egy gyereket, és csak emiatt el sem fogják venni, bár ha ténylegesen olyan baj van, hogy enni nincs pénz, akkor elgondolkodtató.

Ennek azért kicsit több része van, nézik kihez kötődik jobban a gyerek stb.


Én például válás esetén apukámmal maradtam volna, pedig anyukámat is nagyon nagyon szeretem, mégis apánál akartam volna élni.

2012. febr. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!