Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Évek óta lelki terrorba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Évek óta lelki terrorba voltam. Fel lehet jelenteni valakit ez miatt?

Figyelt kérdés
2011. dec. 8. 18:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Konkrétabban?
2011. dec. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Amennyiben külsérelmi nyomok nem születtek a lelki terrorban tartás alatt, nem jelenthetsz fel senkit.
2011. dec. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha emiatt szeretnél valakit feljelenteni, akkor szerintem elöször pszichológushoz kell menni, aki megállapítja, hogy milyen mértékben sérült a lelked. Talán írhat egy szakvéleményt, amit a rendörségen késöbb felmutathatsz.


De ez csak egy ötlet, én legalábbis ezt csinálnám.

2011. dec. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A rendőrséget CSAK és KIZÁRÓLAG kézzelfogható bizonyítékok érdeklik.Bár hülyeséget beszélek,érdekelni nem érdekli őket , viszont ha azt akarod hogy valamit lépjenek akkor jobb ha szerzel valami ilyesmit.
2011. dec. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
19 évig voltam az exel. kb 11 éve lebukott egy nő miatt,de kimagyarázta és azt mondtam oké a gyerekek miatt maradok. ez idő alatt folyton alázott, becsmérelt,aztán minden oké, majd megint alázás: nem vagy-jó anya, nem vagy-jó semmire, undorító vagy , kövér vagy,fogyjál le, én tartalak el, ne költekezz,nem jó csinálod. persze én mindig dolgoztam és az én fizetésem beolvadt a közösbe, míg az övét mindig elrakta a számlájára. én többször mondtam neki ,hogy menjünk külön,de amint ez szóba került normálisan viselkedett és mintha nem is lett volna problémája. közbe egy darabig jó volt és aztán minden kezdődött elölről. nem lehetett soha számítani rá, nem volt otthon ,mindig dolgozott, 360 órákat 1 hónapban. ez nem is olyan nagy probléma hisz meg is volt mindenünk . de a gyanú árnyéka mindig ott maradt , biztos nem dolgozik hajnali 4-ig. ellenőrizhetetlen munkaidő. ehhez hozzá jöttek még a heti focijai, és a céges bulik. eltitkolta hogy családja van és nagyon nem is tudták ,hogy gyerekei is vannak. mikor ezt szóvá tettem akkor bemutatott egy pár emberkének, de ennyi.teltek múltak az évek és ha rákérdeztem , hogy mi van velünk, semmi minden ok. én csak dolgoztam, gyerekeket neveltem, tűrtem, vártam. békültem, kezdeményeztem. ideig óráig jó volt. aztán 4 évvel ezelőtt ki ment külföldre dolgozni. kértem ne menjen, mert el fog távolodni a családjától. de hajthatatlan volt és ment. nagyon jól keresett. 3 havonta járt haza .minden oké volt. aztán lebukott egy második nő miatt. mikor visszatért a mondtam neki gondolja át hogy mit szeretne. kit választ ha ha hazajön a nőjét , vagy a családját. kapott 3 hónap gondolkodási időt. nem is beszéltem vele, nehogy befolyásoljam. hazatért és minket akart ismét. oké nemégagyszer belevágok, hiszen a gyerekek nem érzékeltek semmit ,nem akartam az az anyuka lenni, aki kidobja az aput. ismét vissza ment. Valahogy meg tudtam hogy az első nője kiment utána. mikor szóvá tettem megint én voltam a hülye.és hogy minden ok. már nem bíztam benne ezért meg akartam bizonyosodni.hát érdekes infók jutottak a fülembe, ami 1 kézből származott. a nő nagymamájától tudtam meg hogy a csaj kiment utána , évek óta szerelmes belé, itt hagyott mindent és ment utána. ez kb. 3 évembe került. most idén január óta külön vagyunk.aztán márciusba volt egy nagyon csúnya veszekedésünk.pl: megint nem vagyok jó anyának, a lányomból alkoholistát és prostituáltat fogok nevelni, én is prostituált lennék ha ő nincs. aztán szidta az anyámékat, hogy nem kapunk tőlük soha semmit. csak kizárólag neki köszönhetek mindent,és a szüleinek. ha ő nem lenne akkor én már régen éhen döglöttem volna. ha elmentem valahová és kértem tőle pénzt mégse pénz nélkül menjek,akkor utánam telefonált hogy ne költekezzek. nem bízott rám semmit én nem értek semmihez, alkalmatlan vagyok minden feladatra, és különben is undorító vagyok és nem akar szexelni velem. azért azt hozzá teszem sosem volt olyan hogy nem működött volna a cerka amikor együtt voltunk.tehát nem értettem.március óta külön is aludtunk , már nem volt semmi köztünk január óta. Én teljesen megzuhanva hogy most mi lesz a 19 évünkkel.eközben ö az 1 számú szeretője mellett egy harmadikat is befogadott aki ráadásul a a barátnőm volt.persze mindvégig tagadva az eseményeket, de hát engem már nem tudott meggyőzni.bosszúvágy hajtott és én is kerestem magamnak egy pasit, mondván ha neki lehet akkor nekem is. na ez volt a csúcs.én is kellhetek valakinek , akinek nem számít hogy kövér vagyok aki azt lesi hogy nekem jó legyen.!? na ezt észre is vette, és nyomozni kezdett utánam, míg egy szép napon lebuktam én is.augusztus 11 megtalált minket kutyasétáltatás közbe.és szarrá vert engem is és a pasit is. én konkrétan úgy mentem haza mint akit meg erőszakoltak. letépte az utcán rólam a pólót, melltartót, szét rugdosott. úgy mentem haza. a kislányom egész éjjel borogatott és folyton mondta hogy hívjam ki a rendőröket, fél hogy haza jön az apja. én sokkos állapotba, lázasan , az arcomon egy nagy duzzanat,a karom szétrugdosva, a tarkómon duzzanat.mondtam nem , mert az apátok és valószínű megérdemeltem. tehát elmondtam nekik a sztorit.egész éjjel beszéltem az évek óta tartó vissza fojtott indulatok, az alázások, a menekülést egy másik pasi karjaiba,mindent.az én kamasz lányom és gyerekem milyen okosak és hogy szeretem őket,mindent megértettek biztosítottak afelől hogy nem én vagyok a hibás és én is azt gondolom.és ők ezt már évek óta látják ,nem vagyok boldog.és jobb lesz ez így. tehát 19 évet lehúzhatok a wc-n.
2011. dec. 9. 09:31
 6/8 A kérdező kommentje:
folyt köv.
2011. dec. 9. 09:32
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha jól értettem, látható jelei voltak, tehát akkor abban a pillanatban orvoshoz menni, majd a rendörségen súlyos testi sértésért feljelenteni! (ha ez megtörtént, akkor bocsi, de ha nem, akkor kár, mert így utólag olyasmiért feljelenteni, amit alig tudsz kézzelfogható bizonyítékokkal alátámasztani, nagyon nehéz!) Akkor egyszerübb lett volna a dolog!
2011. dec. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én súlyos testi sértésért feljelentettem volna a rendőrségen, és orvostól azonnal látleletet készíttettem volna! Azóta már előzetesben lenne!


Ne feledd, és bölcsen mondom, az ilyen fokú agresszív kirohanás, amit a férjed is produkált, nem egyetlen nap következménye, hanem azé a 19 évé, ami mögöttetek van. Minden elfolytott indulat és harag akkor kitört belőle, ami benne volt és amit irántad érzett! Ezért nem jó benne maradni hosszabb ideig egy rossz kapcsolatban, mert ilyen következménye is lehet!


Nekem is volt egy hasonló rossz kapcsolatom, de a 4. évben kiléptem belőle, amikor hasonlóan a tiédhez, kezdtek nagyon elromlani a dolgok. Tudtam, ha tovább feszítjük a húrokat (mivel sok mindenben nem értettünk egyet) akkor előbb-utóbb egy NAGY BUMM lesz, én ezt nem akartam megvárni!


Ott hibáztál, hogy te ő nála a végsőkig feszítetted a húrt, miközben tudtad vagy érezted, ő egy agresszív ember. Az ilyeneket nem jó hergelni! A hergelés helyett én valami olyasmi ürüggyel váltam volna el tőle, hogy már nem szeretem, semmit sem érzek iránta, nem kell a szex, nem kívánom, ....jobb külön folytatni. De úgy kell mindezt előadni, hogy vedd figyelembe, egy agresszív természettel állsz szemben, és ha te vagy a gyengébb (mivel így meg tudott verni) akkor vedd ezt figyelembe! Ne hergeld annyira, hogy a sz@rt is kiverje belőled!


Hidd el, vannak más megoldások is, többet ésszel, mint erővel! Ésszel kellett volna pontot tenni a végére és nem egy kiadós brutális veréssel!

2012. febr. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!