Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » 40ezerből 25ezer gyerektartás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40ezerből 25ezer gyerektartás, egy gyerekre. Ilyen van?

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm 40ezerre, részmunkaidőre van bejelentve, annyit is dolgozik/kap.

Azt állítja, hogy kimentek az albérletébe a gyámügyisek, és megállapították, hogy minimum 200ezerből élnek ott ketten, ezért megítélték az anyának a 25ezer gyerektartást.

Nekem ez nagyon kamuszagúnak tűnik!



2011. dec. 3. 06:40
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
90%
Jószívű lehet a férjed, és naív, ma az ilyeneket egyszerűen baleknek nevezik. Legalább neked van eszed, nehogy engedd azt, hogy odaköltözzenek. Az ilyenek gátlástalan vérszívók és élősködők.
2011. dec. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
52%

Kerdezo,

Panaszkodni es szitkozodni jottel ide, nem kerdezni.

Azt alairom, nehogy odakoltozzenek hozzatok, de mennyire egeszseges, jo elet egy pinceben lakni?

Penzedet visszadjak, hisz baratno hozta a reszletet.

Te csak irigy vagy, hogy a ferjed akar nekik segiteni. Irod, hogy ok is visszasegitenek.

Ne a Te fadbol melegedjenek? Uramisten, csak nehogy egyszer Te szorulj egy kis segitsegre.

Bujj a lakasodba, ne gyere ki tavaszig, mindenki jobban jarna.

2011. dec. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
47%
Nekem van egy ismerosom akit innen kulfoldrol Magyarorszagra havonta segitek, hogy betudja teljesiteni az almait.
2011. dec. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Kedves Fromoz.

Sok esetben egyetértek veled.

Tény és való, hogy ki vagyok akadva. De azt az erdőt a nagyapám ültette és nem magának, nekünk. Továbbá ne egy végelláthatatlan dzsungelt képzelj el, hanem egy kis parcellát.

Kb még öt évre elég, úgy, hogy minden évben telepítve van bele. De számolni kell a vadkárt, azt hogy lopják a méterfát, a traktort és a traktorost is fizetni kell, aki idehozza.

Nekünk sem ingyen van.

Van egy lányom, nevezz smucignak vagy önzőnek, de inkább őt melengetem és magunkat.

Egy dolog a jószívűség: egy kis kenyér, fájdalomcsillapító, néha egy ebéd, és egy másik a balekság.

Egyébként egy főre számolva mi sem élünk többből, csak sokmindent megtermelünk magunknak.

2011. dec. 3. 09:51
 15/20 anonim ***** válasza:
19%

From Oz:

Annyira nem lehet fontos állásod, ha reggeltől estig, minden nap ráérsz minden kérdésre válaszolni....


Az illetőt senkinek sem kötelessége eltartani, etetni, ruházni, lakást biztosítani a számára.

Sőt, fordítva!!


Ő, mint felelősségteljes, felnőtt férfi, gyereket vállalt. Most akkor kötelessége eltartani, etetni, ruházni, segíteni, hogy legyen hol laknia.


Aki egy félállásban nyűglődik, fél fizetésért, ilyen körülmények között, az meg meg is érdemli.

Másnak is van félállása, csak mellette van még egy TELJES állása is, ő ugyanis úgy gondolta, hogy a gyerekét is támogatnia KELL (neki van felelősségérzete ezek szerint), plusz az új nőjének is jó életet akar biztosítani, saját otthont teremteni, hogy minél előbb közös gyereket vállaljanak.

Na ilyen egy apa.


Drága From Oz!

Gondolom, te se azért mentél külföldre dolgozni, hogy az itthon élő, dolgozni nem akaró embereket támogasd, hanem azért, mert saját magadnak jobb életet akartál, és tettél érte.

Kb. ennyit el lehet várni egy életerős, munkaképes férfitól is.

2011. dec. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
69%

Utolsonak,


Mikor Te alszol akkor en dolgozom, mikor Neked lenne munkaidod, akkor szorakozom, alszom. Ne legyel mar annyira naiv es buta, hogy nem gondolsz idoelteresre.


A munkam fontos es jol meg van fizetve. Soha nem voltam smucig, mindig is segitettem mindenkin, penzuleg, erzelmileg, meloban. Engem igy neveltek, ilyen a termeszetem. 36 ev kulfoldi elet is ezt tanitotta meg. Nem irigykedni, alavagni a masiknak, hanem segiteni ha tudok, ha nem akkor nem askalodni, hanem hallgatni. vagy megkeresni szemelyeket akik tudnak segiteni.

Segelyszolgalatnal dolgozm, sok mindent lattam, tehat privat es munkakorben is onzetlen vagyok.

Na ezt ragd meg, ne a kefet.

2011. dec. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
69%

Kerdezo,

Nekem is van gyerekem, csaladom. 26 eve azert dolgozm, hogy jobb legyen, minden meg legyen, nem azert mert az en fizetesem szukseges a csalad fentartasahoz.

Amiket itt felsoroltal, az nekem kicsinyessegnek szamit. De lehet maga a stilus ami nem tetszett.

Az igazi odaadas az az, hogy megosztom amim van, nem az, hogy ez majd nekunk is kell.

Csinald ahogy gondolod, en meg ugy, ahogy en gondolom.

2011. dec. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
21%

FromOz: csak te halat akarsz adni és nem megtanítani őket halászni.


Nem mindegy, hogy a sokból van mit adni. Hanem a kevésből kell osztozkodniuk. Nem rokonnak, egy ismerősnek. Ott azért vannak határok.


Van egy barátnőm, akivel megismerkedésnél még nagyon szimpatizáltam és sajnáltam, mert nincs senkije, alig van pénze.

Idővel kiderült, hogy ő válogat a munkahelyek között. Nem jó az időbeosztás (egyedül él!), nem jó a fizetés. Inkább éhezett. Akkor már kevésbé sajnáltam, amikor megkeresték állásajánlatokkal szakmán belül (vendéglátás), de nem szimpatikus a hely, másik kerületben van (Bp, van BKV és kb gyalog is 15 perc, ugyanis én is mászkáltam arra iskola miatt, a barátnő meg két házzal lakik arrébb).

Szóval nem mindig kell a panaszkodót sajnálni.

2011. dec. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
0%
Milyen befolyásos emberek kerültek ide. Még azt is elérte, hogy azt a válaszomat, amely sértette az önérzetét, és az önmagáról vetített hamis nimbuszt rombolta - kitöröljék az oldalról. Az a probléma, hogy mindenhová befurakodtatok, jótevőnek álcázzátok magatokat, közben a legnagyobb vérszívók vagytok - ugye, fromoz?
2011. dec. 4. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Engem az egyik válaszoló oktatott ki, hogy miért is védem az anyát az apával szemben. Nos azért, mert az anya lehet a legnagyobb k.... erről akkor sem a gyerek tehet. Még akkor sem, ha átvágták és ő nem akarta a gyereket. Felnőtt emberről van szó, akinek nagyon jól kell tudni, hogy védekezés nélküli szexből bizony bármikor születhet utód. Egy kisgyereket havi 8ezer forintból eltartani még akkor sem lehet ha a másik 8ezret anyuka hozzáteszi. 25ezer forint nem olyan nagy összeg a mai világban.
2011. dec. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!