Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Gyermekelhelyezés? Milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyermekelhelyezés? Milyen esélyekkel indul egy anya?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő.Megcsaltam a férjem de már régen tudta a kapcsolatunk a gyerek születése előtt sem volt felhőtlen és ő biztos volt benne hogy egyszer meg fogom csalni. Vannak bizonyítékai fotói az esetről a barátnőm jóvoltából aki segített neki hozzám hozta a pasit mondván engedjem meg,hogy nálam legyen de hogy szállásoljam is el.végülis én voltam aki megtette de sajnos ez igy utólag késő bánat. Ezt felhasználhatja-e esetleg gyermek elhelyezésnél? Később aztán csak gyüjtögette ellenem a bizonyítékait pl: koszos köre ültette a gyereket és fotózta de a legdurvább, hogy beállított felvételnél miközben aludtam videót készített rólam miközben füstöt fújok ki és valami ismeretlen tárgy van a kezemben a háttérben gyereksírás. mindenkit ellenem fordított fenyegetőzik finoman.hogy senki sem fog hinni nekem és egyedül maradok. A gyerekeim az életem ezért félek nagyon.hogy mi lesz. van esélye arra,hogy gyereket elvegyen tőlem. A közös gyermekünk 1 éves és van egy 8 éves az előző házasságból aki velünk él.Ha bármit rám bizonyít én hiába esküdözöm.hogy nem történt meg? nem védekezhetek? milyen esélyeim vannak?
2009. ápr. 28. 00:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Minden sms-t ments el a telefonodba,ha van rá módod,a hívásokat is.Ezzel tudnád bizonyítani,hogy megzsarólt az exed.A férjed és a barátnőd,pedig kevés.Nem veszik el tőled a gyerekeidet,ne félj.Engem is érzelmileg,lelkileg zsarolgatott az ex férjem,tönkretett.Idegileg kiborultam,mégis mellettem van mindkét lányom.Mára már boldog,kiegyensúlyozott életet élünk.A régi megcsalás egy dolog.Én is megcsaltam a férjem,mert ivott,a gyerekkel sem foglalkozott,engem pedig háztartásigépnek tekintett.Mástól kaptam meg a gyengédséget.Ez válásunk elött derült ki,az unokatesóm jóvoltából.Ezen az ügyvédem is mosolygott,és feltette a kérdését:Ön szerint ki tökéletes?Nemis foglalkozott ezzel a bírónő sem igazán.
2009. ápr. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok.A szeretőm lett az új férjem:)az 5. évet tapossuk.
2009. ápr. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szerintem sokszor belemész olyan dolgokba amikről tudod, hogy nem jó. Erről kéne leszokj, meg lehet kicsit naiv vagy és ezt sokan simán kihasználják.

Ne hagyd magad összetörni!!!

2009. ápr. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!