Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Gyermekelhelyezés? Milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyermekelhelyezés? Milyen esélyekkel indul egy anya?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő.Megcsaltam a férjem de már régen tudta a kapcsolatunk a gyerek születése előtt sem volt felhőtlen és ő biztos volt benne hogy egyszer meg fogom csalni. Vannak bizonyítékai fotói az esetről a barátnőm jóvoltából aki segített neki hozzám hozta a pasit mondván engedjem meg,hogy nálam legyen de hogy szállásoljam is el.végülis én voltam aki megtette de sajnos ez igy utólag késő bánat. Ezt felhasználhatja-e esetleg gyermek elhelyezésnél? Később aztán csak gyüjtögette ellenem a bizonyítékait pl: koszos köre ültette a gyereket és fotózta de a legdurvább, hogy beállított felvételnél miközben aludtam videót készített rólam miközben füstöt fújok ki és valami ismeretlen tárgy van a kezemben a háttérben gyereksírás. mindenkit ellenem fordított fenyegetőzik finoman.hogy senki sem fog hinni nekem és egyedül maradok. A gyerekeim az életem ezért félek nagyon.hogy mi lesz. van esélye arra,hogy gyereket elvegyen tőlem. A közös gyermekünk 1 éves és van egy 8 éves az előző házasságból aki velünk él.Ha bármit rám bizonyít én hiába esküdözöm.hogy nem történt meg? nem védekezhetek? milyen esélyeim vannak?
2009. ápr. 28. 00:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a mai bírósági gyakorlat szerint azt kell bizonyítania hogy alkalmatlan vagy a gyereknevelésre. 1 éves gyereket ritkán vesznek el az anyjától. Hazudni nem tanácsos a Bíróság előtt, mert ha keresztbekérdeznek és kiderül, nagyobb sz*rban vagy. Az hogy dohányzol, még nem főbenjáró bűn, nem közvetlen veszélyeztetés. Ha miattad leesik egy szikláról pl. az már az. Hogy koszos kövön ül? Az enyém is 1 éves, és végigmászik mindent. A kosz nem mérgező, főleg ha este megfürdeted. Ilyen kicsi gyereknek az anyja mellett a helye, nyugi. A férjed egy földre szállt angyal? Neki nincsenek hibái?Írj majd, hogy hogy alakul az ügyed.
2009. ápr. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem lóg ki épp nyolc fecskendő a karodból,akkor valószínűleg neked ítélik a gyereket.Ilyen kicsi gyereket csak akkor szoktak elvenni az anyjától,ha bizonyítottan,teljesen alkalmatlan a felnevelésére.
2009. ápr. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem veheti el tőled a gyereket ilyen alapon, mert ott olyan körülményeket fognak nézni, hogy a gyereket el tudod-e látni, nem vagy-e drogos, alkoholista, pszichopata. Mivel egyik sem vagy, a gyereket valószínűleg neked fogják ítélni. Én viszont egy dolgot javasolnék neked: légy őszinte és fair. "Ha bármit rám bizonyít én hiába esküdözöm.hogy nem történt meg?" - na ilyet ne tegyél, ha az a valami tényleg megtörtént. Egy megcsalás a másik fél teljes lealázása. Szerintem nem kellene rátenned erre még egy lapáttal.
2009. ápr. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%

A férjed egy pszichopata.

Gyerek érdekében kívánom, hogy hozzád kerüljön a gyerek.

2009. ápr. 28. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. mivel nekünk már régóta nincs semmi közös dolgunk csak a gyerek ezért kijelentette mindent elkövet és megbosszul mindent. voltam a házasság alatt sérelmek. a csalás nem állt messze tőle végülis én vagyok a hibás amiért hagytam.hogy idáig elfajuljon a dolog de nem tudom hogyan bizonyítom.hogy nem vagyok pl: se drogos se alkoholista és szeretetben nevelem a gyerekeket. igaz a fotók és egyéb meg nem történt felvételek megtekintése után kiakadtam de egyszerüen hihetetlen számomra,hogy ilyet akar tenni az akit szerettem és bíztam benne. és kihez fordulhatnék segítségért.
2009. ápr. 28. 02:00
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezek nem olyan dolgok, ami miatt elvennék tőled a gyereket. Csak kíváncsiságból, a férjed és a "barátnőd" nem kavartak? Mi oka volt különben, hogy neked keresztbe tegyen?
2009. ápr. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez nekem is eszembe jutott, a férjed meg a "barátnőd" nem kavarnak össze egy ideje?



Amit művel az már lelkileg bántalmazás, így a NANE-hoz is fordulhatsz szerintem NANE (Nők a Nőkért Együtt az Erőszak Ellen) Egyesület

Bántalmazott nők és gyerekek segélyvonala: 06-80-505-101 (este 6 és 10 között).


Akit megkértek, hogy szállásold el pasi, azt szerintem lefizették vagy meggyőzték, hogy feküdjön le veled.


Hagyd már ezt az "én vagyok a hibás" hozzáállást, ez fog felőrölni téged.


Nem vagy hibás semmiben, ha meg régóta nem vagytok jóban a férjeddel akkor a félrelépés is tök érthető.

2009. ápr. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Arra azért befizetnék, hogy hogy akarná elvenni tőled az előző házasságodból származó gyermeket. Őhozzá pláne semmi köze nincs.

Igazat adok az előttem szólóknak: 1 éves gyermeket is igencsak nehéz lennek, ha nem lehetetlen.

De azért - ha megengedsz egy tanácsot - én nem tűrném tovább ezt, ami nálatok folyik és elébe mennék az eseményeknek: indítsd te el a válást és a gyerekelhelyezést minél előbb.

Nem lehet tartósan félelemben élni, ez a gyerekeknek is ártalmas.

2009. ápr. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.gyermekkori barátnőmről van szó és igen nekem is eszembe jutott régóta gyanakodtam rá ugyanis a gyerekünk születése pillanatától napi rendszerességgel nálam volt több órát rakodott fotózgatott a saját gyerekemről több fényképe van mint nekem minden fotót szépen időrendben rendszerezett a számítógépén mikor kértem a képeket nem adta oda többszöri kérésre sem. én szerettem őt és megbíztam benne igy mindent tudott rólam. A férjemet állítása szerint utálja nagyon.Én március óta gyanakszom rá. A férjem kint dolgozik svédországba igy kimentünk hozzá egy hétvégére amint megérkeztünk felhívott,hogy átjönne hozzám hol vagyok de én közöltem vele,hogy egy barátnőmnél nem szerettem volna az orrára kötni,hogy hol vagyok igy mikor hazajöttem már azzal fogadott,hogy nem vagyok soha a barátnője mert hazudtam.Nekem ez is fura volt. Azóta nem láttam nem jelentkezett.Ennyit a barátnőmről aki amugy több mint egy éve férfi nélkül van. rájuk bizonyítani semmit nem tudok ha mégis van ötletetek segítsetek. Nekem csak a gyerekeim a fontosak.
2009. ápr. 28. 12:37
 10/13 A kérdező kommentje:
az előző házasságból a gyermek nem érdekli soha nem is érdekelte és ezt többször ki is jelentette, de el tudjátok képzelni,hogy a volt férj is tátott szájjal nézi hogy mi folyik nálunk és ő sem hülye átlátja a helyzetet és vérszemet kapott. Rájött,hogy ő is apáskodni akar többet akar a lányából felajánlotta ,hogy legyen nála többet a gyerek egyik hónap nálam a másik nálam. cserébe mellém áll a bíróságon ha szülség lesz rá amennyiben nem egyezem bele akkor a mostani férjem mellé áll. Szóval sokat veszíthetek a kislány persze velem akar lenni de mivel az apját is szereti és jó és szoros a kapcsolatuk nem mond neki ellent.
2009. ápr. 28. 13:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!