Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan lehet egy laposodó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet egy laposodó kapcsolatot újra a régi kerék vágásba hozni?

Figyelt kérdés

Tisztában vagyok vele, hogy én is tehetek róla mert sokat dolgozom este 10 ig így éppen váltjuk egymást az ágyban.

Az egyik baj forrása a párom barátja. Amíg nem dolgozott mert leállás volt a cégnél annyira össze melegedtek, hogy úgy éreztem én már nem is vagyok fontos. :( A válasz erre persze az hogy ha nem érzem hogy szeret akkor már nagy bajok vannak. A mindennapi gondok lakás vásárlás hitel keresés spórolás is sokat ront a helyzeten. A sex sem az igazi nincs rám ideje csak egy 5 perces "dugás". Erre az utolsó alkalommal azt mondtam csak akkor bújok vele ágyba ha lesz rám legalább fél órája. Azóta semmi nem volt.

Ötletek ? Én szeretem a párom ....


2009. ápr. 2. 11:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

várd hangulatpilácsos vacsorával, vegyel masszazsolajat, és lepd meg egy erotikus masszazsal.

menjetek le 10 percre setalni, lassan este 11kor is jo ido lesz

hetvege kozos program

napi fel ora osszebujas, egyuttlet, nem panaszkodos beszelgetes

2009. ápr. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vegyél egy szexis ruhát,fehérneműt pl. a férfiaknál nagyon bejön a combfix, akár hány éves is vagy, vagy akár milyen alakod is van, szerintem tuti begerjed rá és egy kicsit változatos, szexis leszel!Előtte csinálj neki egy vacsorát és aztán jöhet a desszert.....!!!!Jó szórakozást
2009. ápr. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%

A kapcsolat rendbehozását, újramelegítését csak KETTEN tudjátok megoldani. Ne higgy a női magazinoknak, hogy ez csak a Te feladatod, és ha nem sikerül valami "női praktika, trükk, fortély, bűbáj" segítségével megoldani a problémát, akkor Te nem vagy jó! Ez hazugság, hogy csak a nőknek kell össetartani a családot, a kapcsolatot! "Udvarolni" egymásnak, elcsábítani egymást jó dolog, de ha csak az egyik akarja, a másiknak meg jó a langyosvíz is, akkor az első meg is feszülhet...


Optimális esetben egy barát/haver és egy társ nem riválisok. Te is engedj meg magadnak némi szórakozást a kapcsolaton kívűl, ne hanyagold el a régi barátnőidet!


"ha nem érzem hogy szeret akkor már nagy bajok vannak" - bocs, de tipikus pasiszöveg. Ne vedd be, ne hagyd magad lerázni, ne hagyd a problémáidat elbagatellizálni!


De mindig KONKRÉTAN (szájbarágósan, példákkal illusztrálva) mondd el, hogy mi a bajod, és mit szeretnél, mert a pasik NEM VESZIK a célzásokat!!!


Időhiány, fáradtság ide vagy oda, az 5 perces megdugás nem árulkodik nagy tiszteletről irányodban, - bár nem mindegy, képes vagy-e ennyi idő alatt is eljutni az orgazmusig? (A legtöbb nő nem) Jól teszed, hogy ezt nem hagyod, tudod, kiket szoktak 5 percig megdugni a férfiak csak a saját kielégülésük érdekében... :(


Ha valóban csak váltjátok egymást otthon, ha tehetitek, egyikőtök próbáljon munkahelyet váltani. (Tudom, nem könnyű.) Ez többet fog érni minden harisnyakötőnél.

Hypathia

2009. ápr. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, fontos, hogy ketten próbáljátok rendbehozni, és gratulálok, hogy erre törekszel. Talán Neked is meg kellene próbálni eldönteni, hogy kibírja-e a kapcsolatotok, ha este 10-ig dolgozol? (Amennyiben nem muszáj...)
2009. ápr. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hagyd a fenébe BUNKÓT NEKI !
2009. ápr. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen ez sajnos így szokott lenni.Az első évet végigszeretkezzük,aztán meglátjuk a problémákat is.Hidd el,ha nem kinyúlt melegítőben,összekötött hajcsomóval járkálsz otthon,este kis sexi babydollal felszerelkezve,szigorúan borotváltan mosolyogsz Rá,garantált lesz a siker.Tudnia kell,h igényes vagy,bárkinek kellhetsz rajta kívül is.Ne a homlokára add az esti csókot!Érd el,h újra szerelmet érezzen irántad.
2009. ápr. 4. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!