Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Kétségbe vagyok esve elveheti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kétségbe vagyok esve elveheti tőlem?

Figyelt kérdés
A volt férjemmel 2007-ben váltunk el, 5000Ft-ot állapított meg neki a bíróság gyerektartásdíjat, amit a mai napig nem fizet. Többszörösen büntetett előéletű és írt a bíróságnak egy levelet, hogy el fogja indítani a gyermekelhelyezést. Már 6 éves a gyerek és több éve nem tartott rá igényt és most el akarja venni. Gusztustalan hazugságokat írt a bíróságnak, mert beadtam ellene, a gyermektartásdíj végrehajtását. Elveheti tőlem? Bocsi sok lett, de nagyon félek mert imádom a gyerekemet.
2011. jún. 24. 15:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nem veheti el, nyugi. Nálad sokkal rosszabb körülmények között élő szülőnek is ítéltek már gyereket, ráadásul az apa bűnöző is, nem is fizet, hazudik is... Ne izgasd fel magad fölöslegesen, inkább röhögj egy jót azon, hogy milyen szánalmas a hapsi :)
2011. jún. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló köszönöm. Szerintem is csak próbálkozik, de egy anyának a gyenge pontja a gyereke, de erős és magabiztos leszek és harcolni fogok a gyerekemért mert én nem hazudok. És ha látják, hogy szerető családban élünk nem lesz baj.
2011. jún. 24. 18:02
 13/14 anonim ***** válasza:
16.19 Te ugye pasi vagy?
2011. jún. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Tök mindegy, hogy mi, 5000 forint elég kevés.

Legalább 20 at szoktak....bár egy bünőzőztől...

2011. jún. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!