Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Kétségbe vagyok esve elveheti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kétségbe vagyok esve elveheti tőlem?

Figyelt kérdés
A volt férjemmel 2007-ben váltunk el, 5000Ft-ot állapított meg neki a bíróság gyerektartásdíjat, amit a mai napig nem fizet. Többszörösen büntetett előéletű és írt a bíróságnak egy levelet, hogy el fogja indítani a gyermekelhelyezést. Már 6 éves a gyerek és több éve nem tartott rá igényt és most el akarja venni. Gusztustalan hazugságokat írt a bíróságnak, mert beadtam ellene, a gyermektartásdíj végrehajtását. Elveheti tőlem? Bocsi sok lett, de nagyon félek mert imádom a gyerekemet.
2011. jún. 24. 15:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy veheti el. Sokkal rosszabbul áll a szénája, a hazugságait meg bizonyítani is kellene, a bíróság nem bemondás alapján működik.

Amúgy abban se lennék biztos, hogy beadta a kérelmet, szerintem csak blöfföl. Ami be is jött neki, mert összetojtad magad.

2011. jún. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
egy bűnözőnek nem fogják oda ítélni a gyereket, főleg ha évekig rá se nézet.
2011. jún. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Remélem úgy lesz ahogy írtátok. Kedves első sajna nem blöfföl mert a bíróság ma küldte ki a levelét a részemre.

De mindent megteszek, hogy ne vehesse el. Belehalnék.

2011. jún. 24. 15:47
 4/14 anonim ***** válasza:
Bizonyitani tudod, hogy nem fizetett gyerektartást, nem látogatta, ráadásul bűnöző is. Esélye sincs hogy elvegye tőled a gyereket.
2011. jún. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Ne dramatizáld túl.

Ha valóban hazugságokra épül a beadvány, nem tudja bizonyítani. Nem fizeti a megítélt gyerektartást. Priusza van.

Egyszer már neked ítélték a gyereket - most miért vennék el?

2011. jún. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nyugi, ez "csak" kellemetlenség, de ahhoz, hogy elvegyék Tőled a gyereket, legalábbis ütnöd-verned kéne, vagy olyan súlyosan nyomorognotok, hogy enni sincs mit...


Ha nyugodt légkört, normális körülményeket tudsz biztosítani, akkor semmitől nem kell tartanod.

2011. jún. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Csak félek ennyi az egész. Rendesen öltöztetem, van házunk, rendszeresen viszem orvoshoz, nem éhezünk, oviba jár és van még két tesója és egy remek férjem.Ennyi elég lesz szerintetek a Bíróságon?Köszi, hogy írtatok.
2011. jún. 24. 15:55
 8/14 anonim ***** válasza:
egy ilyennek biztosan nem fogják odaadni a gyereket. hiába hazudozik, ha nem tudja bizonyítani. és a múltját sem teheti jóvá. ez egy bűnöző.
2011. jún. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ne viccelj, ha így éltek, akkor semmi, de semmi okod aggódni! Nyugodj meg!

Sajnos el kell viselned majd a tárgyalást, meg a hazudozását, de utána hazamehetsz szépen az ÖSSZES gyerekedhez és a férjedhez és élhettek tovább. :) Fel a fejjel!

2011. jún. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
62%

Azt jól olvastam, hogy 5000Ft a gyerektartás?

Csak azért mert akkor már ma elválok.

2011. jún. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!