Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogy lehet ilyen sokáig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet ilyen sokáig haragudni?

Figyelt kérdés
Volt egy fiu barátom,kb 4 éve.Nagyon jóba voltunk,szerettem mint barátot.És egyszer bevallotta,hogy nem barátként szeret.Visszautasitottam,hogy köztünk csak barátság lehet,de barátkozni velem már nem tudott,és ezzel meg is szünt minden kapcsolat.Mára már komoly barátnője van,de ha az utcán meglát,vagy bárhol,még a fejét is elforditja,és nem is köszön.És nem ö az egyetlen,mert ő utána lett még egy fiu barátom,akinek már az elején el is mondtam,hogy senkitöl nem szeretnék semmit,nem akarok senkivel sem járni,sem kavarni.De másfél év után ez is bevallotta,hogy mást érez.Azóta ez sem köszön,kikerül,elmegy mellettem haragudva,mintha én annyira hibás lennék,hogy nem tudok mást adni csak barátságot.Bármikor is volt fiu barátom,bármeddig is tartott,sose maradt meg a barátságunk.Miért kell ezért ennyire haragudni?Ha barátok már nem is maradunk,de azért annyi együtt töltött idő után,egy "szia"-t oda lehetne nyögni.Vagy ennyire gonosz voltam?
2011. jún. 11. 15:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem voltál gonosz de meg kéne értened, hogys nekik fáj ez, és kellemetlen ha találkoznak veled. Ha valakibe szerelmesek vagyunk/voltunk akkor azzal nem tudunk pacsipajtások lenni. Ezért inkább próbál nem foglalkozni veled, hogy ne jussál eszébe.
2011. jún. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem csináltál semmi rosszat, csak a srácok énképét egy visszautasítással nagyon meg lehet sebezni. Mindenki máshogy dolgozza fel, de az is lehet hogy örökre nyomot hagy. Engem is visszautasítottak már és a haragom egyenesen arányos volt azzal hogy mennyire kedveltem a lányt. Persze ma már köszönünk meg tök jól elvagyunk de azért érzem a mai napig hogy rosszul esett, de hát nem tehet róla hogy ő nem érzett úgy akkor. Szóval ha nem köszönnek majd idővel lehet hogy fognak, de ha nem, ne bánkódj.
2011. jún. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy tul keson mondtad meg nekik, hogy csak barat akarsz lenni, addig meg vezetted oket porazon.

Nem nagyon hiszek ket ellentetes nem igazi baratsagaban. Vagy az egyik, vagy a masik, vegul is tobbet erez mint baratsagot, vagyis remenykedik, hogy megeshet.

2011. jún. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Hát ez érdekes dolog :(

nekem is van egy fiú barátom és már nem úgy nézünk egymásra mint egy éve, mégsem akarunk semmi komolyat ebből mert a barátság fontosabb. Lehet nem tudják a barátság igazi jelentését

2011. szept. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!