Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mennyi időbe telt mire rászánt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi időbe telt mire rászántátok magatokat a válásra?

Figyelt kérdés
Mi volt az ok,ami miatt elváltatok?
2011. jún. 9. 13:18
 1/7 anonim ***** válasza:
64%

14 év...


Mert soha nem törődött velem,megcsalt, 24 órában kritizált, semmi nem volt jó neki, mindent jobban tudott, csak az ő szava számított.


Aztán persze nyűgetett, hogy dehát ő nem úgy gondolta meg én vagyok a mindene, de akkor már késő volt, beadtam a válópert,elpereltem tőle a lakást és ennyi volt. Gondolkozott volna előtte.

2011. jún. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

13-év

Sosem törődött a családjával. Ostoba volt. Nem vitt el sehova. Mindíg mogorva volt. És mire rászántam mag hogy a nagyobbik fiammal elmennyek. Könnyes szemmel gondoltam bele hogy szinte elment az életem fele. Azzal hogy állandóan megbántanak és rossz napokat okoznak nekem...

2011. jún. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
1 évig gondolkodtam! Engem is csalt sokszor, de sosem hagyott volna el senkiért"mondta"!Semmi más hibája nem volt, "csak"ez! Azért mondom, hogy csak ez, mert a mostani párom ezerszer rosszabb! Nem csal, de féltékeny, mogorva és néha bunkó is! Hát, inkább csaljanak!És én is csalnám! Mért akarsz válni? Nem mindegy!
2011. jún. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Ildegonda ***** válasza:
4 évig.elveszett idő:((
2011. jún. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Első válaszolónak üzenem hogy keressen meg privát e-mail-ben. Én is hasonló cipőben járok, hátha tudna segíteni. Köszönöm!
2011. jún. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
18 év. Az ok beteges féltékenység minden ok nélkül, lelki terror, fizikai bántalmazás, elhitette velem hogy nem vagyok jó semmire, nem vagyok jó feleség, nem vagyok jó anya. Elváltam tőle, de a mai napig sem tudok megszabadulni. Továbbra is zaklat, fenyeget, hiába váltunk el.
2011. jún. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 R Katalin válasza:
7 évet vártam még...de nem lett jobb..sőt rosszabb. Egyszer ütött meg..a többi lelki terror volt. Most lettek akkorák a gyerekek hogy nem sérülnek a válástól. Feláldoztam a fiatalságomat..most 43 vagyok
2011. jún. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!