Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Kimondják valaha a válást?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kimondják valaha a válást?

Figyelt kérdés
A párommal 1 éve vagyok együtt,a válása lassan 2 éve húzódik. Addig nem mondják ki hivatalosan amíg a gyerektartás ügyében nem egyeztek meg. A párom jól keres,300.000Ft körül. Ő először 60ezret gondolt a gyerektartásnak,de a felesége a dupláját kéri. A bíró pedig csak 40et állapított meg. Hol az egyik fellebbez,hol a másik. Már a szakításon is elgondolkodtam,pedig úgy érzem ő az Igazi... csak idegileg és lelkileg tönkretesz ez az egész herce hurca. Mikor megismertem páromat úgy volt h sima válás lesz,már csak a gyerektartásról nem egyeztek meg,de mivel minden másban meg egyeztek ez is hamar meg lesz
2011. ápr. 30. 16:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Hat ez mind attol fugg, hogy mikor megismerted, kuloneltek e mar.
2011. ápr. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Először is, mások véleménye miatt elhagyni azt, akit szeretsz, nagyon nagy ostobaság lenne! Kit érdekel a világ, ha ti szeretitek egymást? (Tapasztalatból tudom, hogy kemény időszak ez, de ha egyszer kimondták a válást, mintha elfújtak volna minden gondot, megéri kitartani!)


A gyerektartást a gyerek szükségleteihez igazítják,ha a feje tetejére áll, akkor se kap az ex többet. A bíróság is valószínűleg azért 40 ezret ítélt, mert még a 60-at is sokallta, illetve gyaníthatták, hogy a párod azért menne bele egy kedvezőtlen alkuba, hogy szabaduljon... A 40 ezerhez még ha hozzáteszi az ex is a maga 40 ezrét (még ha egy részét természetben is), akkor kijön, hogy arra a gyerekre bőven elég ez az összeg. Kár ezen aggódnod, sose fognak neki 150 ezret megítélni!

2011. máj. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Oh! 5 évig húzhatják! Kitartást! Nekem a barátnőm már 3 éve válik! Ő is azt mondja, hogy soha nem lesz vége! Ilyen a magyar jog! Sajnos!
2011. máj. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Akinél a gyerek, gyerekek el vannak helyezve nem kell annyit hozzátennie mint amenyitt a külön élô fél. Akinél el van helyezve a gyerek, annak beleszámítanak azok is, hogy pl.lakás háztartás vezetés, iskolai dolgok intézése, napi gyerekkel kapcsolatos dolgok intézése, fôzés, mosás stb. Mindezeket a mási szülô nem végzi rendszeresen, ezért fizet gyerektartást. A birósági gyakorlat is ez.


Kérdezô, te mindig is egy második feleség-csaj-szeretô maradsz az elsôség a volt feleségnél van, ha volt közöd a válláshoz ha nem. Ebbe nyugodj bele, vagy keres független passast.

2011. máj. 3. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!