Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Kimondják valaha a válást?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kimondják valaha a válást?

Figyelt kérdés
A párommal 1 éve vagyok együtt,a válása lassan 2 éve húzódik. Addig nem mondják ki hivatalosan amíg a gyerektartás ügyében nem egyeztek meg. A párom jól keres,300.000Ft körül. Ő először 60ezret gondolt a gyerektartásnak,de a felesége a dupláját kéri. A bíró pedig csak 40et állapított meg. Hol az egyik fellebbez,hol a másik. Már a szakításon is elgondolkodtam,pedig úgy érzem ő az Igazi... csak idegileg és lelkileg tönkretesz ez az egész herce hurca. Mikor megismertem páromat úgy volt h sima válás lesz,már csak a gyerektartásról nem egyeztek meg,de mivel minden másban meg egyeztek ez is hamar meg lesz
2011. ápr. 30. 16:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Olyan nincs,hogy a fizetése 1/3-át viszi az asszony, szóval perelheti, sokra nem fog vele menni, ha ennyi ideig húzódik, akkor már lassan vége lesz.
2011. ápr. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
a felesége és az ügyvédje azzal érvelnek h a fizetés 50%ig tiltható gyerektartásra
2011. ápr. 30. 16:12
 3/14 anonim ***** válasza:
Azt csak 3 gyerek esetében szokták. Nem várhatják el egy embertől, hogy a volt feleségére 150 000 Ft-ot költsön. Mert hogy egy gyerek nem kerül ennyibe az fix. Neki ugyanennyit mellé kell tenni, az 300 000 ft. Ennyiből 3 család,gyerekkel együtt megél egy hónapban. Nincs az a bíró, aki ezt megítéli. Gyerekenként 20 000 Ft, szerintem az a korrekt.
2011. ápr. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
csak a 20 % vonható le
2011. ápr. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
A párod jól számolta, a 300 ezernek a 20%-a, 60 ezer. Nem értem, miért nem egyezik ebbe bele a volt felesége? Nem másról van ott szó, amiről nem beszél neked a párod?
2011. ápr. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem ertem, bocsi. A arod miert fellebezik? A biro 40-et itelt meg. Azert fellebezik, mert o 60-at akar adni? A 12-at a biro nem itelte meg, tehat akkor nem a volt feleseg ellen fellebezik. Bocsi, lehet hogy sotet vagyok, de ezt tenyleg nem ertem. Hogy asszony fellebezik, azt igen, de a parod mire fel?
2011. ápr. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
a párom 60at akart adni,a felesége fellebezett,a bíró megítélte a 40et,a felesége megint felebbezett,az ügyvédjével új bírót akar kérni,a párom meg ez miatt akar fellebezni h ne uj bíró tárgyalja az ügyet. Már csak kapokodoma fejem,és kezdek beleörülni
2011. ápr. 30. 16:55
 8/14 anonim ***** válasza:
Koszi, igy mar ertem. De csak nem adnak uj birot erre az ugyre!? Kepzeld, ha mindenki kivalogathatna a szimpibb birot?
2011. ápr. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem emiatt még csak meg se forduljon a fejedben a szakítás gondolata. Elhiszem, hogy idegörlő(nekünk még "csak"fél éve húzódik a dolog),de szerintem ez a mindennapi életeteket nagyban nem befolyásolja. A tárgyalás előtt kicsit feszültebb az ember,de a következő tárgyalásig eltöltött 6-8 hónap időt ez ne befolyásolja!
2011. ápr. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
csak olyan rossz h mindig megkapom h nős a párom(mert jogilag még házas),és egyből ítélkeznek h én vagyok a szemét harmadik,nagyon rossz.
2011. ápr. 30. 17:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!