Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Volt aki gyerekként élt meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt aki gyerekként élt meg csúnya válást?

Figyelt kérdés

Szerencsére nem vagyok érintett, de az itt olvasott történetek, amikben vagy az exférj, vagy az exfeleség minden lehetséges módon keresztbe tesz, sokszor a gyerekeket felhasználva, elgondolkodtatott.

Volt esetleg olyan eset, hogy valaki gyerekként élte át ezeket a harcokat, amikor az egyik szülő a sértettsége miatt őt használta fel a másik ellen?


2011. ápr. 6. 09:31
 1/3 anonim ***** válasza:
81%

Én igen és nem kívánom senkinek sem. Válás előtt szemem láttára verte össze vissza apám anyumat, majd szó szerint elmenekültünk otthonról. Akkor voltam 12. Pszichológushoz kellett járnom évekig, mert nem tudtam feldolgozni ami történt. 2 hetente hétvégente mehettem apámhoz, ha akartam ha nem, mennem kellett. Ha később értem haza valami okból, mint amit a bíróság kiszabott, akkor anyum terrorizált egész héten, meg úgy viselkedett, mintha ettől őt nem, csak apámat szeretném. Ha hamarabb akartam haza menni, mint a kiszabott idő, akkor pedig apám terrorizált, igen erőteljesen. Ez ment éveken keresztül, nem kívánom senkinek sem. Nekem is van már egy kisfiam, én biztos, hogy nem fogom őt tiltani, sem megszabni, hogy mikor lássa az apját, ha arra kerülne a sor.

21/n

2011. ápr. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
81%

7 éves voltam amikor anyánál betelt a pohár,és otthagyta az alkoholitsa férfjét (nem tekintem apának).

Otthagytunk házat,mindent,úgy menekültünk mamámhoz egyik éjjel amikor részegen jött haza.Iskolakezdés előtt pár nappal.

2 évbe került mire anya elérte hogy még csak láthatása se legyen,addig viszont a 2 hetenkénti kötelező láthatás borzalom volt.

De minden jó ha a vége jó,nem sokkal a válás kimondása után összekerült a jelenlegi férjével,akit immár 15 éve apámnak mondok.

2011. ápr. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
az én szüleim ugy utálták egymást,h a gyámhatóság döntötte el h hova adom be a jelentkezést 8, után. Apám is anyám is máshova akart küldeni. Az én véleményemmel egyikük se törödött,az ofőt kértem meg h segítsen
2011. ápr. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!